Jūnijs 17, 2024

Siguldas rudens

By Oktobris 03, 2023 732

 

 

Esam nonākuši līdz burvīgajam rudenim, kad lapas krāsojas oranžās un sarkanās krāsās. Kas nozīmē divas lietas – ir pienācis laiks Sigulda Rudenim un orientēšanās  sezonas beigām!

 
 

Pēdējās 2023. gada sezonas sacensības, Siguldas Rudens, notika sestdienā, 30. septembrī. Uz starta nostājās 509 (!!!) smaidīgi sportisti, lai noskrietu, izbaudītu un nosvinētu sezonas noslēgšanos.

Atšķirībā no nakts čempionāta, kas norisinājās dienu (jeb nakti) iepriekš, šoreiz distance veda vairāk pa Siguldas kalnu plakanajām daļām, kur virziens bija svarīgākais. Daži kontrolpunkti veda arī pa kalna nogāzi, kur jautājums “skriet pa nogāzi vai nedaudz apskriet?” bija populārs.

Par Siguldas Rudens medaļniekiem vīriešu elites grupā kļuva Ilgvars Caune  Azimuts OK-Sm BJSS- pirmajā vietā, Andris Svilāns – otrajā un Kārlis Neimanis – trešajā vietā. Vīriem sacīkste par medaļām bija cieša, jo trijnieks noskaidrojās pēdējos distances metros – finiša taisnē. Ilgvaram bija visašākais pēdējais uzrāviens, bet tikai par vienu sekundi! Un Kārlim līdz otrajai vietai pietrūka tikai nieka 2 sekundes! Kas par sezonas noslēgumu!

 
 

Pie Siguldas rudens skaistajām kristāla medaļām  tika arī citi  Azimuts OK-Sm BJSS sportisti.

Pirmajā vietā grupā S-45 Ieva Godiņa, Otrajā vietā grupā V-20 Renārs Kļaviņš , grupā V-40 Māris Zeiļuks.

Trešajā vietā grupā S-21A Laura Savicka , grupā V-45 Otārs Putrālis , grupā V-70 Aldis Lapiņš  un grupā V-75 Agris Kronbergs.

 
 

Šajā ātrajā skrējienā jāatzīmē arī tie kas iekļuva labāko desmitniekā.

5. vieta Dalimirs Čžou. V-10 , Jānis Nulle V-55,

6. vieta Baiba Medne S-18 un Mārtiņš Godiņš V-45,

 

7. vieta Lote Tarasa S-10.

8. vieta Roberts Zirdziņš V-12.

9. vieta Gustavs Solovjovs V-12.

REZULTĀTI

Pēdējo reizi rediģēts Otrdiena, 03 Oktobris 2023 21:32
© 1975-2021 SMILTENES OK AZIMUTS. Izstrādāja Zvērēns