Jūlijs 17, 2024

Cēsu rudens

By Septembris 19, 2023 548

 

 

  

 

                                             Cēsu rudens.

Orientēšanās sacensību dalībnieki skrien pa filmas “Limuzīns Jāņu nakts krāsā” varoņu iestaigātajām taciņām.

 

 Orientēšanās sacensības Cēsu Rudens un Cēsu Rudens stafete pagājušās nedēļas nogalē risinājās  jau 56. reizi! Sacensības notika  Raiskumā, kur pirmajā dienā bija jācīnās garajā distancē un otrajā dienā – stafetē!

    Sacensības notika  Gaujas nacionāla parka teritorijā, kur ir noteikta Dabas lieguma zona.  Sacensību centrs bija Biekās. Vieta pazīstama kā Saknīšu mājas no kinofilmas “Limuzīns Jāņa nakts krāsā”.

  Uz sacensībām devās arī 43 Azimuts OK-Sm BJSS sportisti.  Šoreiz sacensību kartes autoram vien zināmu iemeslu dēļ daudziem dalībniekiem nesaprašanās ar karti veicot distanci bija biežāk kā ierasts.

Tomēr Azimuta sportistiem izdevās tikt arī pie Cēsu rudens medaļām.

   Dubultuzvara grupā W-20 , kur pirmajā vietā Agnese Jaunmuktāne un otrajā vietā Anda Jaunmuktāne.

  Goda pjedestāla augstāko pakāpienu iekaroja arī Austris Kalniņš M-20. Atzīstams starts Ievai Godiņai , kas triumfēja grupā W-45. Atkalparādīšanos orientieristu aprindās ar uzvaru grupā W21B nosvinēja Elīna Skopāne.  Ar perfektu kartes lasīšanu savā M-70 grupā izcēlās Aldis Lapiņš neatstājot konkurentiem nemazāko iespēju viņu apsteigt.

  Trešās vietas izcīnīja Zanda Stabiņa W21A , Marta Kalniņa W-16 , Otārs Putrālis M-45 , Māris Vabulnieks M-55 , Agris Kronbergs M-75.

   Līdz goda pjedestālam nedaudz pietrūka izcīnot  4.vietu Robertam Zirdziņam M-12 un Mārim Zeiļukam M-40.

  1. vieta Uvim Sproģim M-18 un Aigaram Dudelim M-60.
  2. vieta Jānim Nullem M-55 un Guntai Dudelei W-55.
  3. vieta Dārtai Skudrai W-8 , Kitijai Abulai W-16, Ilmāram Brikmanim M-55 un  Pēterim Kokarēvičam M-60.

  Sacensību rezultāti: https://lof.lv/seriali_rez/?id=2023091624#r

 

Stafetes

Skrienamība mežā no labas līdz vidējai, vietām kritalas. Visai daudz zaļas krāsas un reljefa formas nav lielas. Stigas vietām grūtāk skrienamas un grūtāk pamanāmas. Purvi slapji, vietām ūdens kārta virs purviem.

Azimuts OK-Sm BJSS stafešu sacensībām izdevās nokomplektēt sešas komandas , četras no tām tika suminātas sacensību noslēgumā.

Pirmo reizi OK Azimuts vēsturē izcīnīta uzvara sieviešu Elites komandai. Komandā  etapu secībā startēja Anda Jaunmuktāne , Zanda Stabiņa un Agnese Jaunmuktāne aiz sevis atstājot Valmieras , Jelgavas ,Cēsu un OK Kāpa orientieristes.

 Par uzvaru deviņu komandu konkurencē pie garšīgā kliņģera tika arī M-145 grupas komanda ar Raivi Kalniņu , Otāru Putrāli un Mārtiņu Godiņu sastāvā. Šajā grupā startēja vēl viena mūsējo komanda finišējot sestajā vietā.  Debija stafetēs bija Raunas sportistam Ansim Rudzītim, kas komandā kurā vēl startēja Māris Zeiļuks un Guntis Zīvers aizvietoja iepriekšējā dienā acs traumu guvušo sportistu.

Otrajā vietā W-16 meiteņu komanda ar Martu Kalniņu , Aneti Stabiņu un Kitiju Abulu sastāvā.

Otrajā vietā M-170 grupas komanda kurā startēja Māris Stabiņš , Dainis Bormanis un Pēteris Kokarēvičs.

Savu galveno uzdevumu atrast visus kontrolpunktus un finišēt ar rezultātu izpildīja W-14 grupas komanda, kurā arī bija divas stafešu debitantes.  7. vieta Kristīnei Rudzītei , Nanijai Lībai Uskliņģei un Alisei Elizabetei Stafeckai.

Stafešu rezultāti : https://lof.lv/seriali_rez/?id=2022091724#r

 

Pēdējo reizi rediģēts Otrdiena, 19 Septembris 2023 23:22
© 1975-2021 SMILTENES OK AZIMUTS. Izstrādāja Zvērēns