Drukāt šo lapu

Mazā Balva 2016 starta protokols

By Maijs 12, 2016 5486

Mazā balva 2016 - Start list by classes - 1. diena

Mazā balva 2016 ce 2016.05.12. 13:42
Start list by classes - 1. diena created by OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

&nbsp

 

S8* (7) 1,1 km 0 m 4 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
431   Vacant   Vacant   14:01:00
432 200837 Elīna Bačka 08 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 14:03:00
433 200955 Ginta Ābeltiņa 08 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 14:05:00
434 200885 Marta Morīte 08 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 14:07:00
435 4405186 Kitija Abula 08 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 14:09:00
436 2072675 Nadīna Blūme 09 indv. LAT 14:11:00
437 2086491 Anna Godiņa 09 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 14:13:00
&nbsp
&nbsp

 

V8* (6) 1,1 km 0 m 4 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
421   Vacant   Vacant   14:15:00
422 200814 Emīls Tarass 08 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 14:17:00
423 200956 Leo Lucāns 08 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 14:19:00
424 4625870 Emīls Spolītis 08 Kārļi LAT 14:21:00
425 200818 Pauls Grabovskis 08 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 14:23:00
426 200922 Raimonds Vaļģis 08 indv. LAT 14:25:00
&nbsp
&nbsp

 

S10* (11) 1,1 km 0 m 4 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
381   Vacant   Vacant   14:27:00
382 1001000 Karlīna Baltiņa 07 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 14:29:00
383 2006208 Marta Kalniņa 07 Alūksne-Ape OK LAT 14:31:00
384 2063964 Nikija Biruma 06 ZVOC-VBSS LAT 14:33:00
385 2012430 Lote Lamberte 06 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 14:35:00
386 2800453 Karolīna Māliņa 06 Kāpa OK LAT 14:37:00
387 2025481 Šeila Ozoliņa 06 Ogre OK/SC LAT 14:39:00
388 2063963 Daniela Pole 06 ZVOC-VBSS LAT 14:41:00
389 9102032 Kate Saliņa 07 Kāpa OK LAT 14:43:00
390 2063978 Elīza Atslēga 06 ZVOC-VBSS LAT 14:45:00
391 305017 Anete Stabiņa 07 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 14:47:00
&nbsp
&nbsp

 

V10* (23) 1,1 km 0 m 4 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
351   Vacant   Vacant   14:49:00
352 2025476 Patriks Šulcs 06 Ogre OK/SC LAT 14:51:00
353   Ritvars Ļepeškins 06 Madonas BJSS/OK Arona LAT 14:53:00
354 2025482 Roberts Daugerts 06 Ogre OK/SC LAT 14:55:00
355 207964 Dainārs Bušs 06 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 14:57:00
356 200925 Atis Dubrovskis 07 Siguldas Takas LAT 14:59:00
357 200812 Dāvis Grabovskis 06 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 15:01:00
358 2025485 Kārlis Lapsa 06 Ogre OK/SC LAT 15:03:00
359 1003125 Mikuss Vecozols 07 Madonas BJSS/OK Arona LAT 15:05:00
360 2025483 Adrians Kuģenieks 06 Ogre OK/SC LAT 15:07:00
361 200920 Jēkabs Gediņš 06 Auseklis IK LAT 15:09:00
362 2025484 Emīls Šulcs 06 Ogre OK/SC LAT 15:11:00
363 2006313 Matīss Kalniņš 07 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 15:13:00
364 2012394 Rinalds Ruža 06 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 15:15:00
365 2063983 Markuss Putenis 06 ZVOC-VBSS LAT 15:17:00
366 201029 Emīls Lācis 07 Purva Bridējs OK LAT 15:19:00
367 2008866 Francis Vimba 06 Ziemeļkurzeme OK LAT 15:21:00
368 200921 Georgs Gediņš 07 Auseklis IK LAT 15:23:00
369 2097770 Mārtiņš Dzenītis 06 Madonas BJSS/OK Arona LAT 15:25:00
370 200924 Oskars Ozoliņš 06 Piepe LAT 15:27:00
371 7206327 Jānis Ošiņš 06 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 15:29:00
372 2049468 Uvis Šolmanis 06 Auseklis IK LAT 15:31:00
373 2025478 Bruno Šterns 07 Ogre OK/SC LAT 15:33:00
&nbsp
&nbsp

 

S12 (12) 2,3 km 0 m 6 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
311   Vacant   Vacant   14:02:00
312 7773330 Leonarda Baltiņa 04 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 14:04:00
313 1391649 Elīza Madsena 04 Madonas BJSS/OK Arona LAT 14:06:00
314 2006310 Agnija Kalēja 05 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 14:08:00
315 1003124 Anete Strauta 05 Madonas BJSS/OK Arona LAT 14:10:00
316 1394776 Sindija Jirgensone 05 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 14:12:00
317 236947 Sanda Lapiņa 05 Ziemeļkurzeme OK LAT 14:14:00
318 7206346 Agnese Jaunmuktāne 04 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 14:16:00
319 418148 Birgit Rõõm 04 Ilves OK EST 14:18:00
320 7206344 Anda Jaunmuktāne 04 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 14:20:00
321 2012401 Diāna Denīza Midika 04 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 14:22:00
322 1394779 Elīza Zeiļuka 05 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 14:24:00
&nbsp
&nbsp

 

V12 (18) 2,3 km 0 m 6 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
291   Vacant   Vacant   14:28:00
292 200927 Pēteris Gailis 05 ZVOC-VBSS LAT 14:30:00
293 2012395 Roberts Gūtmanis 05 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 14:32:00
294 2006269 Toms Ģērmanis 05 Auseklis IK LAT 14:34:00
295 200817 Rūdolfs Rudzītis 05 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 14:36:00
296 2073763 Emīls Saulīte 05 Auseklis IK LAT 14:38:00
297 2045116 Edijs Čākurs 05 Naukšēni LAT 14:40:00
298 1399857 Ronalds Aleksāns 04 Ogre OK/SC LAT 14:42:00
299 2077164 Kristers Lārmanis 05 Alūksne-Ape OK LAT 14:44:00
300 7772004 Emīls Lazdāns 04 Auseklis IK LAT 14:46:00
301 2077165 Uvis Sproģis 05 Alūksne-Ape OK LAT 14:48:00
302 2031724 Otto Toomas Kibena 05 Võru OK EST 14:50:00
303 1391641 Dāvis Vintišs 05 Madonas BJSS/OK Arona LAT 14:52:00
304 7111333 Markus Grasis 05 Auseklis IK LAT 14:54:00
305 2063987 Jēkabs Pikšēns 04 ZVOC-VBSS LAT 14:56:00
306 2012450 Tomass Turlajs 04 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 14:58:00
307 2063968 Emīls Miķis 04 ZVOC-VBSS LAT 15:00:00
308 4405187 Renārs Kļaviņš 04 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 15:02:00
&nbsp
&nbsp

 

S14 (16) 3,8 km 0 m 7 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
241   Vacant   Vacant   14:05:00
242 2018833 Annija Slikšjāne 02 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 14:07:00
243 7110102 Kristīne Berķe 02 Auseklis IK LAT 14:09:00
244 2012439 Linda Rudzīte 02 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 14:11:00
245 1406540 Tīna Kate Spektore 03 Auseklis IK LAT 14:13:00
246 2063953 Liene Mālniece 03 ZVOC-VBSS LAT 14:15:00
247 8628446 Alise Zagorska 02 Auseklis IK LAT 14:17:00
248 9200794 Anna Emīlija Suta 02 ZVOC-VBSS LAT 14:19:00
249 9200246 Aiga Irbe Blūma 03 Auseklis IK LAT 14:21:00
250 207995 Kristiana Kate Erģe 03 ZVOC-VBSS LAT 14:23:00
251 2078918 Līva Cera 03 Auseklis IK LAT 14:25:00
252 200960 Patrīcija Annija Gudina 03 ZVOC-VBSS LAT 14:27:00
253 8000222 Kristīne Brunere 02 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 14:29:00
254 2061760 Linda Blūme 02 Kāpa OK/Ādažu BJSS LAT 14:31:00
255 1394814 Izolde Ozoliņa 03 Piepe LAT 14:33:00
256 2006307 Anete Anna Strazdiņa 03 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 14:35:00
&nbsp
&nbsp

 

V14 (21) 4,2 km 0 m 9 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
211   Vacant   Vacant   14:06:00
212 9005148 Nils Ciglis 02 Auseklis IK LAT 14:08:00
213 2063958 Jēkabs Ločmelis 03 ZVOC-VBSS LAT 14:10:00
214 1406470 Janar Saks 02 Võru OK EST 14:12:00
215 207996 Eduards Janītis 03 ZVOC-VBSS LAT 14:14:00
216 1410843 Jürgen Joonas 03 Võru OK EST 14:16:00
217 9100009 Matīss Saulīte 03 Auseklis IK LAT 14:18:00
218 2077170 Austris Kalniņš 03 Alūksne-Ape OK LAT 14:20:00
219 1003128 Mārcis Graudums 03 Madonas BJSS/OK Arona LAT 14:22:00
220 2012403 Renārs Šķesteris 03 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 14:24:00
221 1391643 Klāvs Pļaviņš 03 Madonas BJSS/OK Arona LAT 14:26:00
222 2025480 Krists Strihels 02 Ogre OK/SC LAT 14:28:00
223 1391644 Uģis Beķeris 03 Madonas BJSS/OK Arona LAT 14:30:00
224 2603971 Kārlis Vaļģis 02 ZVOC-VBSS LAT 14:32:00
225 1401170 Tõnis Jäädmaa 03 Võru OK EST 14:34:00
226 2012429 Kārlis Roberts Rudzītis 02 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 14:36:00
227 2086761 Ginters Ķelps 03 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 14:38:00
228 1003123 Artems Babins 03 Madonas BJSS/OK Arona LAT 14:40:00
229 1399855 Rūdolfs Valters 03 Ogre OK/SC LAT 14:42:00
230 7000333 Emīls Ģērmanis 02 Auseklis IK LAT 14:44:00
231 1399858 Andris Svilāns 02 Ogre OK/SC LAT 14:46:00
&nbsp
&nbsp

 

S16 (17) 4,0 km 0 m 11 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
161   Vacant   Vacant   14:07:00
162 7888000 Emīlija Anna Staģe 01 Auseklis IK LAT 14:09:00
163 1410842 Kaisa Kahre 01 Võru OK EST 14:11:00
164 2032533 Dārta Cīrule 01 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 14:13:00
165 9200827 Elizabete Ločmele 00 ZVOC-VBSS LAT 14:15:00
166 2008858 Elizabete Vimba 01 Auseklis IK LAT 14:17:00
167 2006290 Zanda Stabiņa 01 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 14:19:00
168 7201414 Laura Elīza Lapiņa 00 Auseklis IK LAT 14:21:00
169 7990001 Arta Renāte Rulle 00 ZVOC-VBSS LAT 14:23:00
170 9005147 Magda Cigle 00 Auseklis IK LAT 14:25:00
171 7203256 Signe Sirmā 00 Alnis OK-JNSC LAT 14:27:00
172 9200911 Elīza Ozola 00 Auseklis IK LAT 14:29:00
173 9200824 Sintija Ozola 00 ZVOC-VBSS LAT 14:31:00
174 1399859 Elza Zacmane 01 Ogre OK/SC LAT 14:33:00
175 7205509 Elīna Skopāne 00 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 14:35:00
176 1399913 Madara Vaļģe 01 ZVOC-VBSS LAT 14:37:00
177 7203959 Agnija Caune 01 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 14:39:00
&nbsp
&nbsp

 

V16 (14) 5,8 km 0 m 14 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
141   Vacant   Vacant   14:03:00
142 1405523 Alex Treier 00 Võru OK EST 14:05:00
143 2063986 Matīss Leitlands 00 ZVOC-VBSS LAT 14:07:00
144 2012413 Edijs Dzalbs 00 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 14:09:00
145 2063955 Māris Heinols 01 ZVOC-VBSS LAT 14:11:00
146 2021206 Dāvis Šolmanis 01 Auseklis IK LAT 14:13:00
147 2006296 Ronalds Orniks 01 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 14:15:00
148 2063959 Dāgs Lepiksons 00 ZVOC-VBSS LAT 14:17:00
149 2006267 Rihards Knēts 00 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 14:19:00
150 2063980 Rūdolfs Matīss Vimba 00 ZVOC-VBSS LAT 14:21:00
151 1406474 Hando Allmann 01 Võru OK EST 14:23:00
152 7800300 Pauls Alberings 01 ZVOC-VBSS LAT 14:25:00
153 2006309 Renārs Akmins 01 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 14:27:00
154 2063973 Haralds Višņevskis 01 ZVOC-VBSS LAT 14:29:00
&nbsp
&nbsp

 

S18 (5) 4,9 km 0 m 12 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
101   Vacant   Vacant   14:18:00
102 7800200 Vilma Alberinga 99 ZVOC-VBSS LAT 14:20:00
103 7202376 Kristiina Himma 98 Võru OK EST 14:22:00
104 1399842 Katrīna Celeste 99 Ogre OK/SC LAT 14:24:00
105 2006349 Elīza Katlapa 98 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 14:26:00
&nbsp
&nbsp

 

V18 (7) 7,0 km 0 m 17 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
91   Vacant   Vacant   14:55:00
92 1395651 Renārs Kokorevičs 99 Gulbenes n BJSS/Pūznis OK LAT 14:57:00
93 7870000 Kristers Grasis 99 indv. LAT 14:59:00
94 1399845 Roberts Toms Kalējs 99 Ogre OK/SC LAT 15:01:00
95 9200503 Andres Rõõm 99 Madonas BJSS/OK Arona LAT 15:03:00
96 1392099 Andris Sarksņa 99 Ogre OK/SC LAT 15:05:00
97 2063977 Aivars Makstenieks 99 ZVOC-VBSS LAT 15:07:00
&nbsp
&nbsp

 

S20 (3) 4,9 km 0 m 12 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
51   Vacant   Vacant   14:30:00
52 2006336 Diāna Marta Ruka 97 Ozons/RSP LAT 14:32:00
53 7202739 Laura Savicka 97 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 14:34:00
&nbsp
&nbsp

 

V20 (1) 7,0 km 0 m 17 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
41   Vacant   Vacant   15:11:00
&nbsp
&nbsp

 

S21E (4) 6,5 km 0 m 16 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
11   Vacant   Vacant   14:29:00
12 207666 Linda Katlapa 76 Ozons LAT 14:31:00
13 1007366 Dace Buža 90 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 14:33:00
14 1400355 Madara Brice 96 Ozons LAT 14:35:00
&nbsp
&nbsp

 

V21E (7) 8,3 km 0 m 21 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
1   Vacant   Vacant   14:18:00
2 1410528 Ainārs Lupiķis 89 Kāpa OK LAT 14:20:00
3 8619024 Andris Kivlenieks 90 Ogre OK/SC LAT 14:22:00
4 7201582 Andis Leontjevs 81 Madonas BJSS/OK Arona LAT 14:24:00
5 8627781 Guntis Māliņš 84 Kāpa OK LAT 14:26:00
6 1392111 Juris Dzenītis 76 Madonas BJSS/OK Arona LAT 14:28:00
7 1415740 Kaspars Čerjaks 70 Kāpa OK/ Carnikavas novads LAT 14:30:00
&nbsp
&nbsp

 

S21A (7) 4,9 km 0 m 12 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
491   Vacant   Vacant   14:02:00
492 305417 Inese Janpaule 85 Ziemeļkurzeme OK LAT 14:04:00
493 2011773 Anda Bīriņa 82 Ogre OK/SC LAT 14:06:00
494 8070000 Līga Celiņa 87 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 14:08:00
495 2048498 Triin Jaadmaa 92 Võru OK EST 14:10:00
496 2011721 Arta Linde 89 Ozons LAT 14:12:00
497 2021136 Kristīne Priedīte 82 Bebri LAT 14:14:00
&nbsp
&nbsp

 

V21A (11) 6,5 km 0 m 16 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
471   Vacant   Vacant   14:05:00
472 2032540 Jānis Umurs 84 Alūksne-Ape OK LAT 14:07:00
473 2021128 Nauris Priedītis 84 Bebri LAT 14:09:00
474 1394809 Uldis Katlaps 93 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 14:11:00
475 7200159 Kristaps Kalniņš 82 Auseklis IK LAT 14:13:00
476 7500002 Ivars Celiņš 87 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 14:15:00
477 9101202 Pēteris Grīviņš 85 Surikati LAT 14:17:00
478 9990013 Emīls Endele 86 KURMIS OK LAT 14:19:00
479 8629230 Mārtiņš Linde 85 Ozons LAT 14:21:00
480 7202729 Kaspars Radziņš 87 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 14:23:00
481 2045136 Rolands Rudītis 87 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 14:25:00
&nbsp
&nbsp

 

S21B (10) 3,8 km 0 m 7 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
541   Vacant   Vacant   14:39:00
542 1394787 Ilona Kalniņa 78 Auseklis IK LAT 14:41:00
543 1399843 Kristīne Papiņa 87 Ogre OK/SC LAT 14:43:00
544 2063989 Sanita Atslēga 87 ZVOC-VBSS LAT 14:45:00
545 9102031 Baiba Rāta-Saliņa 84 Kāpa OK LAT 14:47:00
546 2300823 Eva Haberkorne-Vimba 76 Ziemeļkurzeme OK LAT 14:49:00
547 9200254 Maija Māliņa 88 Kāpa OK LAT 14:51:00
548 1394818 Viktorija Brjuņina 84 indv. LAT 14:53:00
549 2078915 Ieva Kreicšteina 74 Briksnis SK LAT 14:55:00
550 2049491 Ineta Popēna 78 indv. LAT 14:57:00
&nbsp
&nbsp

 

V21B (17) 4,9 km 0 m 11 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
521   Vacant   Vacant   14:37:00
522 1394788 Oskars Staģis 72 Auseklis IK LAT 14:39:00
523 1394813 Vents Ozoliņš 68 Piepe LAT 14:41:00
524 8630803 Jānis Spektors 69 Auseklis IK LAT 14:43:00
525 2045120 Raivis Grīviņš 81 Burkānciems OK LAT 14:45:00
526 1394816 Egils Butka 73 Madara 89 LAT 14:47:00
527 1394810 Aldis Sebris 87 Sinoles Sūtņi LAT 14:49:00
528 1394790 Kaspars Abuls 81 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 14:51:00
529 2049489 Aivars Lapa 69 Autostarts.lv LAT 14:53:00
530 7111000 Kristaps Dzvinko 81 indv. LAT 14:55:00
531 1007360 Alberts Lācis 70 Purva Bridējs OK LAT 14:57:00
532 9200081 Jānis Bormanis 87 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 14:59:00
533 8627783 Jānis Saliņš 80 Kāpa OK LAT 15:01:00
534 1394822 Māris Zeiļuks 81 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 15:03:00
535 2087460 Valerii Prosolkov 81 indv. LAT 15:05:00
536 1394820 Māris Baltiņš 78 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 15:07:00
537 1394815 Ivars Ziemelis 89 Ogre OK/SC LAT 15:09:00
&nbsp
&nbsp

 

S35 (5) 4,9 km 0 m 12 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
31   Vacant   Vacant   14:38:00
32 682487 Anita Saulīte 76 Burkānciems OK LAT 14:40:00
33 1401605 Ilze Līgate 78 Purva Bridējs OK LAT 14:42:00
34 895494 Elīna Krūze 78 Burkānciems OK LAT 14:44:00
35 7201404 Ieva Krastiņa 80 Briksnis SK LAT 14:46:00
&nbsp
&nbsp

 

V35 (9) 7,0 km 0 m 17 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
21   Vacant   Vacant   15:15:00
22 1877771 Krišs Karnītis 78 Kāpa OK LAT 15:17:00
23 1008466 Sixten Sild 64 Võru OK EST 15:19:00
24 1392095 Vladimirs Ļašs 80 Briksnis SK LAT 15:21:00
25 7201189 Andris Lapiņš 80 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 15:23:00
26 9555111 Mārcis Gediņš 79 Auseklis IK LAT 15:25:00
27 1394803 Valdis Janovs   Siguldas Takas LAT 15:27:00
28 2008877 Mārtiņš Vimba 77 Ziemeļkurzeme OK LAT 15:29:00
29 1602355 Mārtiņš Bērziņš 79 Madonas BJSS/OK Arona LAT 15:31:00
&nbsp
&nbsp

 

S40 (10) 4,0 km 0 m 11 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
81   Vacant   Vacant   14:43:00
82 8627784 Zaiga Ozoliņa 74 Auseklis IK LAT 14:45:00
83 2078909 Aiga Kalniņa 74 Bez kompasa LAT 14:47:00
84 980539 Ieva Godiņa 76 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 14:49:00
85 2006230 Kadri Parts 73 Võru OK EST 14:51:00
86 2006222 Iveta Veļķere 73 Alūksne-Ape OK LAT 14:53:00
87 1399589 Ieva Veģere 71 Ozons LAT 14:55:00
88 896941 Ilze Vilks 74 Auseklis IK LAT 14:57:00
89 1302615 Iveta Brūvere 65 Ozons LAT 14:59:00
90 8627834 Jolanta Bura 70 Auseklis IK LAT 15:01:00
&nbsp
&nbsp

 

V40 (13) 6,6 km 0 m 15 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
61   Vacant   Vacant   14:34:00
62 9101114 Otārs Putrālis 73 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 14:36:00
63 8632862 Henrijs Šuķītis 76 indv. LAT 14:38:00
64 1392104 Ingus Grasis 72 Auseklis IK LAT 14:40:00
65 1396660 Ivars Ščerbickis 74 Purva Bridējs OK LAT 14:42:00
66 1009568 Ernests Koleda 76 Inčukalns LAT 14:44:00
67 1411303 Andris Dzalbs 72 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 14:46:00
68 7300030 Mārtiņš Godiņš 74 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 14:48:00
69 1399852 Dagnis Dubrovskis 73 Siguldas Takas LAT 14:50:00
70 7003139 Gints Ģērmanis 73 Auseklis IK LAT 14:52:00
71 1394785 Vilnis Gailis 72 Burkānciems OK LAT 14:54:00
72 1708807 Artis Krjukovs 76 Auseklis IK LAT 14:56:00
73 7000003 Guntars Mankus 69 Saldus OK LAT 14:58:00
&nbsp
&nbsp

 

S45 (6) 4,0 km 0 m 11 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
131   Vacant   Vacant   15:05:00
132 2043919 Vita Cīrule 68 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 15:07:00
133 1401238 Marika Jaadmaa 68 Võru OK EST 15:09:00
134 2072670 Dace Ikšele 67 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 15:11:00
135 640806 Inta Mihailova 68 Auseklis IK LAT 15:13:00
136 1737325 Marita Lapa 70 Autostarts.lv LAT 15:15:00
&nbsp
&nbsp

 

V45 (17) 6,6 km 0 m 15 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
111   Vacant   Vacant   15:00:00
112 1394807 Jurģis Eberhards 71 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 15:02:00
113 7700522 Arnis Grasis 70 Auseklis IK LAT 15:04:00
114 8631115 Uģis Ozols 67 indv. LAT 15:06:00
115 1140871 Aigars Treijers 71 Ogre OK/SC LAT 15:08:00
116 1403684 Ints Kalniņš 69 Briksnis SK LAT 15:10:00
117 771999 Ingus Rektiņš 67 Burkānciems OK LAT 15:12:00
118 9200804 Pēteris Druķis 71 Auseklis IK LAT 15:14:00
119 895490 Raimonds Gailis 70 Burkānciems OK LAT 15:16:00
120 1301968 Guntis Arnicāns 68 A2 LAT 15:18:00
121 1391669 Egons Šolmanis 69 Auseklis IK LAT 15:20:00
122 1394806 Artis Ločmelis 71 Burkānciems OK LAT 15:22:00
123 9101033 Dainis Bormanis 67 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 15:24:00
124 9022700 ivars zarins 69 kompass un amurs LAT 15:26:00
125 7203255 Guntis Zīvers 70 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 15:28:00
126 2008875 Aigars Vārna 70 Ziemeļkurzeme OK LAT 15:30:00
127 1394819 Juris Knēts 68 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 15:32:00
&nbsp
&nbsp

 

S50 (7) 3,9 km 0 m 11 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
201   Vacant   Vacant   14:50:00
202 1394805 Anita Katlapa 64 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 14:52:00
203 1410835 Sarmīte Sild 62 Võru OK EST 14:54:00
204 2032545 Gunta Dudele 63 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 14:56:00
205 8040354 Gunta Lebedoka 54 KURMIS OK LAT 14:58:00
206 1110777 Anita Augule 63 Sigulda LAT 15:00:00
207 2800880 Inta Poriķe 63 Alnis OK-JNSC LAT 15:02:00
&nbsp
&nbsp

 

V50 (17) 5,8 km 0 m 14 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
181   Vacant   Vacant   14:34:00
182 1392092 Sergejs Šadrins 65 Kāpa OK/ Carnikavas novads LAT 14:36:00
183 9101031 Juris Rudītis 64 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 14:38:00
184 2049509 Arnis Ivbulis 65 Kārļi LAT 14:40:00
185 1603098 Jānis Putniņš 62 Mežmalas / Madona LAT 14:42:00
186 1007369 Ilmārs Dukulis 64 Alnis OK-JNSC LAT 14:44:00
187 503711 Ģirts Zīlišķis 63 Mona OK LAT 14:46:00
188 207962 Aigars Savickis 63 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 14:48:00
189 880223 Aivars Mihailovs 64 Auseklis IK LAT 14:50:00
190 2050644 Jānis Nulle 65 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 14:52:00
191 1407507 Māris Jēkabsons 64 Ziemeļkurzeme OK LAT 14:54:00
192 2012416 Jānis Lucāns 64 Piepe LAT 14:56:00
193 2048211 Guntars Cīrulis 62 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 14:58:00
194 2006300 Kalvis Bricis 63 Bez kompasa LAT 15:00:00
195 503704 Ēriks Ūdris 62 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 15:02:00
196 1394812 Agris Būmanis 63 Prizma LAT 15:04:00
197 2006283 Pēteris Kokarēvičs 62 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 15:06:00
&nbsp
&nbsp

 

S55 (10) 3,9 km 0 m 11 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
271   Vacant   Vacant   15:06:00
272 1392120 Ilze Laure 60 Auseklis IK LAT 15:08:00
273 1413890 Andra Melbārde 57 Seniors LAT 15:10:00
274 2074154 Vita Polkovņikova 57 indv. LAT 15:12:00
275 7990009 Ingūna Leiškalne 60 Ziemeļkurzeme OK LAT 15:14:00
276 1603090 Ilze Vabole 58 Bebri LAT 15:16:00
277 7203964 Ārija Šinke 57 Kāpa OK LAT 15:18:00
278 200371 Baiba Zariņa 61 Ozons LAT 15:20:00
279 1414540 Maija Čerjaka 59 Kāpa OK/ Carnikavas novads LAT 15:22:00
280 7003136 Velga Buša 57 Mona OK LAT 15:24:00
&nbsp
&nbsp

 

V55 (10) 5,8 km 0 m 14 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
261   Vacant   Vacant   15:10:00
262 2006332 Uldis Vērdiņš 60 Alūksne-Ape OK LAT 15:12:00
263 7003143 Uldis Pekuss 58 Mona OK LAT 15:14:00
264 7203963 Juris Šinke 57 Kāpa OK LAT 15:16:00
265 2091455 Raimonds Krēsliņš 57 Mona OK LAT 15:18:00
266 2021265 Jānis Augulis 57 Sigulda LAT 15:20:00
267 7300021 Ivars Muzikants 57 Mona OK LAT 15:22:00
268 1392102 Ojārs Milleris 59 indv. LAT 15:24:00
269 207961 Viesturs Dandens 61 Alūksne-Ape OK LAT 15:26:00
270 1396666 Varis Peisenieks 57 Kāpa OK LAT 15:28:00
&nbsp
&nbsp

 

S60 (9) 3,0 km 0 m 7 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
341   Vacant   Vacant   14:13:00
342 207639 Inese Purgaile 56 Bebri LAT 14:15:00
343 2008108 Inese Mauliņa 52 Saldus OK LAT 14:17:00
344 1394827 Lilita Govča 52 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 14:19:00
345 200161 Lauma Žilko 53 Kāpa OK LAT 14:21:00
346 520227 Ināra Ģipsle 52 KURMIS OK LAT 14:23:00
347 9200253 Ligita Grunde 54 Kāpa OK LAT 14:25:00
348 7203956 Aija Alksne 56 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 14:27:00
349 2006347 Ināra Linde 54 Ozons LAT 14:29:00
&nbsp
&nbsp

 

V60 (8) 4,7 km 0 m 12 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
331   Vacant   Vacant   14:08:00
332 896934 Uldis Alksnis 52 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 14:10:00
333 2800180 Jānis Turks 55 Taka TOK LAT 14:12:00
334 9102033 Ilmārs Kaulakāns 55 Alnis OK-JNSC LAT 14:14:00
335 7201583 Gunārs Dukšte 52 ALTIUS LAT 14:16:00
336 9200250 Rolands Laveiķis 56 Kāpa OK/ Carnikavas novads LAT 14:18:00
337 1301999 Vilnis Veļķeris 56 Alūksne-Ape OK LAT 14:20:00
338 201103 Andris Žilko 53 Kāpa OK LAT 14:22:00
&nbsp
&nbsp

 

S65 (4) 3,0 km 0 m 7 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
411   Vacant   Vacant   14:33:00
412 2005129 Silvija Segliņa 49 KURMIS OK LAT 14:35:00
413 7000122 Ruta Kukka 50 Kāpa OK LAT 14:37:00
414 9200075 Rudīte Šterna 49 Sigulda LAT 14:39:00
&nbsp
&nbsp

 

V65 (10) 4,7 km 0 m 12 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
401   Vacant   Vacant   14:26:00
402 9093312 Ilmārs Limbēns 48 Sigulda LAT 14:28:00
403 1008458 Koit Paasma 50 Lehola LAT 14:30:00
404 1410740 Egils Mauliņš 51 Saldus OK LAT 14:32:00
405 2050643 Agris Kronbergs 48 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 14:34:00
406 1007362 Dzintars Grigulis 48 Ogre OK/SC LAT 14:36:00
407 7201829 Atle Bergseth 49 Auseklis IK LAT 14:38:00
408 886526 Jānis Biezais 50 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 14:40:00
409 7003132 Volli Kukk 49 Kāpa OK LAT 14:42:00
410 1003106 Ivars Zariņš 48 Gulbenes n BJSS/Pūznis OK LAT 14:44:00
&nbsp
&nbsp

 

S70 (2) 2,3 km 0 m 6 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
461   Vacant   Vacant   14:06:00
462 1302622 Māra Bolšteina 43 Alnis OK-JNSC LAT 14:10:00
&nbsp
&nbsp

 

V70 (12) 3,0 km 0 m 7 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
441   Vacant   Vacant   14:43:00
442 1330003 Uldis Alksnis 46 Jēkaba aģentūra LAT 14:45:00
443 1602133 Rodrigo Slaviņš 39 Ozons LAT 14:47:00
444 1398414 Jānis Kalniņš 43 Sēlijas mežs OSK LAT 14:49:00
445 2045115 Ansis Ozoliņš 43 Burkānciems OK LAT 14:51:00
446 2074158 Juris Zvirgzds 42 Seniors LAT 14:53:00
447 364177 Juris Žilko 46 Alnis OK-JNSC LAT 14:55:00
448 2005112 Pēteris Novikovs 43 Kāpa OK/ Carnikavas novads LAT 14:57:00
449 2086769 Anatolijs Štainmillers 43 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 14:59:00
450 2049461 Vilis Dubrovskis 43 Seniors LAT 15:01:00
451 1007370 Jānis Aprubis 43 Prizma LAT 15:03:00
452 1398310 Elmo Pärna 44 Lehola LAT 15:05:00
&nbsp
&nbsp

 

S75 (5) 2,3 km 0 m 6 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
511   Vacant   Vacant   14:14:00
512 2300824 Marga Jēkabsone 39 SILVA LAT 14:18:00
513 201164 Jūlija Zvirgzde 40 Seniors LAT 14:22:00
514 1602117 Anna Slaviņa 40 Mona OK LAT 14:26:00
515 1302646 Velta Zjatkova 39 Alnis OK-JNSC LAT 14:30:00
&nbsp
&nbsp

 

V75 (3) 2,3 km 0 m 6 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
501   Vacant   Vacant   14:46:00
502 1003103 Juris Zaķis 40 Gulbenes n BJSS/Pūznis OK LAT 14:50:00
503 200155 Edvīns Berners 37 A2 LAT 14:54:00
&nbsp
&nbsp

 

S80 (3) 2,3 km 0 m 6 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
561   Vacant   Vacant   14:34:00
562 230747 Raisa Mazzariņa 33 Seniors LAT 14:38:00
563 236955 Aija Andersone 36 Seniors LAT 14:42:00
&nbsp
&nbsp

 

V80 (1) 2,3 km 0 m 6 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
551   Vacant   Vacant   14:58:00
&nbsp
&nbsp
Pēdējo reizi rediģēts Ceturtdiena, 12 Maijs 2016 22:39

Saistītie raksti