Augusts 20, 2019

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Mazā Balva 2016 starta protokols

Mazā balva 2016 - Start list by classes - 1. diena

Mazā balva 2016 ce 2016.05.12. 13:42
Start list by classes - 1. diena created by OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

&nbsp

 

S8* (7) 1,1 km 0 m 4 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
431   Vacant   Vacant   14:01:00
432 200837 Elīna Bačka 08 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 14:03:00
433 200955 Ginta Ābeltiņa 08 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 14:05:00
434 200885 Marta Morīte 08 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 14:07:00
435 4405186 Kitija Abula 08 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 14:09:00
436 2072675 Nadīna Blūme 09 indv. LAT 14:11:00
437 2086491 Anna Godiņa 09 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 14:13:00
&nbsp
&nbsp

 

V8* (6) 1,1 km 0 m 4 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
421   Vacant   Vacant   14:15:00
422 200814 Emīls Tarass 08 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 14:17:00
423 200956 Leo Lucāns 08 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 14:19:00
424 4625870 Emīls Spolītis 08 Kārļi LAT 14:21:00
425 200818 Pauls Grabovskis 08 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 14:23:00
426 200922 Raimonds Vaļģis 08 indv. LAT 14:25:00
&nbsp
&nbsp

 

S10* (11) 1,1 km 0 m 4 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
381   Vacant   Vacant   14:27:00
382 1001000 Karlīna Baltiņa 07 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 14:29:00
383 2006208 Marta Kalniņa 07 Alūksne-Ape OK LAT 14:31:00
384 2063964 Nikija Biruma 06 ZVOC-VBSS LAT 14:33:00
385 2012430 Lote Lamberte 06 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 14:35:00
386 2800453 Karolīna Māliņa 06 Kāpa OK LAT 14:37:00
387 2025481 Šeila Ozoliņa 06 Ogre OK/SC LAT 14:39:00
388 2063963 Daniela Pole 06 ZVOC-VBSS LAT 14:41:00
389 9102032 Kate Saliņa 07 Kāpa OK LAT 14:43:00
390 2063978 Elīza Atslēga 06 ZVOC-VBSS LAT 14:45:00
391 305017 Anete Stabiņa 07 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 14:47:00
&nbsp
&nbsp

 

V10* (23) 1,1 km 0 m 4 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
351   Vacant   Vacant   14:49:00
352 2025476 Patriks Šulcs 06 Ogre OK/SC LAT 14:51:00
353   Ritvars Ļepeškins 06 Madonas BJSS/OK Arona LAT 14:53:00
354 2025482 Roberts Daugerts 06 Ogre OK/SC LAT 14:55:00
355 207964 Dainārs Bušs 06 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 14:57:00
356 200925 Atis Dubrovskis 07 Siguldas Takas LAT 14:59:00
357 200812 Dāvis Grabovskis 06 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 15:01:00
358 2025485 Kārlis Lapsa 06 Ogre OK/SC LAT 15:03:00
359 1003125 Mikuss Vecozols 07 Madonas BJSS/OK Arona LAT 15:05:00
360 2025483 Adrians Kuģenieks 06 Ogre OK/SC LAT 15:07:00
361 200920 Jēkabs Gediņš 06 Auseklis IK LAT 15:09:00
362 2025484 Emīls Šulcs 06 Ogre OK/SC LAT 15:11:00
363 2006313 Matīss Kalniņš 07 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 15:13:00
364 2012394 Rinalds Ruža 06 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 15:15:00
365 2063983 Markuss Putenis 06 ZVOC-VBSS LAT 15:17:00
366 201029 Emīls Lācis 07 Purva Bridējs OK LAT 15:19:00
367 2008866 Francis Vimba 06 Ziemeļkurzeme OK LAT 15:21:00
368 200921 Georgs Gediņš 07 Auseklis IK LAT 15:23:00
369 2097770 Mārtiņš Dzenītis 06 Madonas BJSS/OK Arona LAT 15:25:00
370 200924 Oskars Ozoliņš 06 Piepe LAT 15:27:00
371 7206327 Jānis Ošiņš 06 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 15:29:00
372 2049468 Uvis Šolmanis 06 Auseklis IK LAT 15:31:00
373 2025478 Bruno Šterns 07 Ogre OK/SC LAT 15:33:00
&nbsp
&nbsp

 

S12 (12) 2,3 km 0 m 6 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
311   Vacant   Vacant   14:02:00
312 7773330 Leonarda Baltiņa 04 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 14:04:00
313 1391649 Elīza Madsena 04 Madonas BJSS/OK Arona LAT 14:06:00
314 2006310 Agnija Kalēja 05 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 14:08:00
315 1003124 Anete Strauta 05 Madonas BJSS/OK Arona LAT 14:10:00
316 1394776 Sindija Jirgensone 05 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 14:12:00
317 236947 Sanda Lapiņa 05 Ziemeļkurzeme OK LAT 14:14:00
318 7206346 Agnese Jaunmuktāne 04 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 14:16:00
319 418148 Birgit Rõõm 04 Ilves OK EST 14:18:00
320 7206344 Anda Jaunmuktāne 04 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 14:20:00
321 2012401 Diāna Denīza Midika 04 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 14:22:00
322 1394779 Elīza Zeiļuka 05 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 14:24:00
&nbsp
&nbsp

 

V12 (18) 2,3 km 0 m 6 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
291   Vacant   Vacant   14:28:00
292 200927 Pēteris Gailis 05 ZVOC-VBSS LAT 14:30:00
293 2012395 Roberts Gūtmanis 05 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 14:32:00
294 2006269 Toms Ģērmanis 05 Auseklis IK LAT 14:34:00
295 200817 Rūdolfs Rudzītis 05 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 14:36:00
296 2073763 Emīls Saulīte 05 Auseklis IK LAT 14:38:00
297 2045116 Edijs Čākurs 05 Naukšēni LAT 14:40:00
298 1399857 Ronalds Aleksāns 04 Ogre OK/SC LAT 14:42:00
299 2077164 Kristers Lārmanis 05 Alūksne-Ape OK LAT 14:44:00
300 7772004 Emīls Lazdāns 04 Auseklis IK LAT 14:46:00
301 2077165 Uvis Sproģis 05 Alūksne-Ape OK LAT 14:48:00
302 2031724 Otto Toomas Kibena 05 Võru OK EST 14:50:00
303 1391641 Dāvis Vintišs 05 Madonas BJSS/OK Arona LAT 14:52:00
304 7111333 Markus Grasis 05 Auseklis IK LAT 14:54:00
305 2063987 Jēkabs Pikšēns 04 ZVOC-VBSS LAT 14:56:00
306 2012450 Tomass Turlajs 04 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 14:58:00
307 2063968 Emīls Miķis 04 ZVOC-VBSS LAT 15:00:00
308 4405187 Renārs Kļaviņš 04 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 15:02:00
&nbsp
&nbsp

 

S14 (16) 3,8 km 0 m 7 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
241   Vacant   Vacant   14:05:00
242 2018833 Annija Slikšjāne 02 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 14:07:00
243 7110102 Kristīne Berķe 02 Auseklis IK LAT 14:09:00
244 2012439 Linda Rudzīte 02 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 14:11:00
245 1406540 Tīna Kate Spektore 03 Auseklis IK LAT 14:13:00
246 2063953 Liene Mālniece 03 ZVOC-VBSS LAT 14:15:00
247 8628446 Alise Zagorska 02 Auseklis IK LAT 14:17:00
248 9200794 Anna Emīlija Suta 02 ZVOC-VBSS LAT 14:19:00
249 9200246 Aiga Irbe Blūma 03 Auseklis IK LAT 14:21:00
250 207995 Kristiana Kate Erģe 03 ZVOC-VBSS LAT 14:23:00
251 2078918 Līva Cera 03 Auseklis IK LAT 14:25:00
252 200960 Patrīcija Annija Gudina 03 ZVOC-VBSS LAT 14:27:00
253 8000222 Kristīne Brunere 02 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 14:29:00
254 2061760 Linda Blūme 02 Kāpa OK/Ādažu BJSS LAT 14:31:00
255 1394814 Izolde Ozoliņa 03 Piepe LAT 14:33:00
256 2006307 Anete Anna Strazdiņa 03 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 14:35:00
&nbsp
&nbsp

 

V14 (21) 4,2 km 0 m 9 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
211   Vacant   Vacant   14:06:00
212 9005148 Nils Ciglis 02 Auseklis IK LAT 14:08:00
213 2063958 Jēkabs Ločmelis 03 ZVOC-VBSS LAT 14:10:00
214 1406470 Janar Saks 02 Võru OK EST 14:12:00
215 207996 Eduards Janītis 03 ZVOC-VBSS LAT 14:14:00
216 1410843 Jürgen Joonas 03 Võru OK EST 14:16:00
217 9100009 Matīss Saulīte 03 Auseklis IK LAT 14:18:00
218 2077170 Austris Kalniņš 03 Alūksne-Ape OK LAT 14:20:00
219 1003128 Mārcis Graudums 03 Madonas BJSS/OK Arona LAT 14:22:00
220 2012403 Renārs Šķesteris 03 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 14:24:00
221 1391643 Klāvs Pļaviņš 03 Madonas BJSS/OK Arona LAT 14:26:00
222 2025480 Krists Strihels 02 Ogre OK/SC LAT 14:28:00
223 1391644 Uģis Beķeris 03 Madonas BJSS/OK Arona LAT 14:30:00
224 2603971 Kārlis Vaļģis 02 ZVOC-VBSS LAT 14:32:00
225 1401170 Tõnis Jäädmaa 03 Võru OK EST 14:34:00
226 2012429 Kārlis Roberts Rudzītis 02 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 14:36:00
227 2086761 Ginters Ķelps 03 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 14:38:00
228 1003123 Artems Babins 03 Madonas BJSS/OK Arona LAT 14:40:00
229 1399855 Rūdolfs Valters 03 Ogre OK/SC LAT 14:42:00
230 7000333 Emīls Ģērmanis 02 Auseklis IK LAT 14:44:00
231 1399858 Andris Svilāns 02 Ogre OK/SC LAT 14:46:00
&nbsp
&nbsp

 

S16 (17) 4,0 km 0 m 11 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
161   Vacant   Vacant   14:07:00
162 7888000 Emīlija Anna Staģe 01 Auseklis IK LAT 14:09:00
163 1410842 Kaisa Kahre 01 Võru OK EST 14:11:00
164 2032533 Dārta Cīrule 01 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 14:13:00
165 9200827 Elizabete Ločmele 00 ZVOC-VBSS LAT 14:15:00
166 2008858 Elizabete Vimba 01 Auseklis IK LAT 14:17:00
167 2006290 Zanda Stabiņa 01 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 14:19:00
168 7201414 Laura Elīza Lapiņa 00 Auseklis IK LAT 14:21:00
169 7990001 Arta Renāte Rulle 00 ZVOC-VBSS LAT 14:23:00
170 9005147 Magda Cigle 00 Auseklis IK LAT 14:25:00
171 7203256 Signe Sirmā 00 Alnis OK-JNSC LAT 14:27:00
172 9200911 Elīza Ozola 00 Auseklis IK LAT 14:29:00
173 9200824 Sintija Ozola 00 ZVOC-VBSS LAT 14:31:00
174 1399859 Elza Zacmane 01 Ogre OK/SC LAT 14:33:00
175 7205509 Elīna Skopāne 00 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 14:35:00
176 1399913 Madara Vaļģe 01 ZVOC-VBSS LAT 14:37:00
177 7203959 Agnija Caune 01 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 14:39:00
&nbsp
&nbsp

 

V16 (14) 5,8 km 0 m 14 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
141   Vacant   Vacant   14:03:00
142 1405523 Alex Treier 00 Võru OK EST 14:05:00
143 2063986 Matīss Leitlands 00 ZVOC-VBSS LAT 14:07:00
144 2012413 Edijs Dzalbs 00 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 14:09:00
145 2063955 Māris Heinols 01 ZVOC-VBSS LAT 14:11:00
146 2021206 Dāvis Šolmanis 01 Auseklis IK LAT 14:13:00
147 2006296 Ronalds Orniks 01 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 14:15:00
148 2063959 Dāgs Lepiksons 00 ZVOC-VBSS LAT 14:17:00
149 2006267 Rihards Knēts 00 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 14:19:00
150 2063980 Rūdolfs Matīss Vimba 00 ZVOC-VBSS LAT 14:21:00
151 1406474 Hando Allmann 01 Võru OK EST 14:23:00
152 7800300 Pauls Alberings 01 ZVOC-VBSS LAT 14:25:00
153 2006309 Renārs Akmins 01 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 14:27:00
154 2063973 Haralds Višņevskis 01 ZVOC-VBSS LAT 14:29:00
&nbsp
&nbsp

 

S18 (5) 4,9 km 0 m 12 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
101   Vacant   Vacant   14:18:00
102 7800200 Vilma Alberinga 99 ZVOC-VBSS LAT 14:20:00
103 7202376 Kristiina Himma 98 Võru OK EST 14:22:00
104 1399842 Katrīna Celeste 99 Ogre OK/SC LAT 14:24:00
105 2006349 Elīza Katlapa 98 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 14:26:00
&nbsp
&nbsp

 

V18 (7) 7,0 km 0 m 17 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
91   Vacant   Vacant   14:55:00
92 1395651 Renārs Kokorevičs 99 Gulbenes n BJSS/Pūznis OK LAT 14:57:00
93 7870000 Kristers Grasis 99 indv. LAT 14:59:00
94 1399845 Roberts Toms Kalējs 99 Ogre OK/SC LAT 15:01:00
95 9200503 Andres Rõõm 99 Madonas BJSS/OK Arona LAT 15:03:00
96 1392099 Andris Sarksņa 99 Ogre OK/SC LAT 15:05:00
97 2063977 Aivars Makstenieks 99 ZVOC-VBSS LAT 15:07:00
&nbsp
&nbsp

 

S20 (3) 4,9 km 0 m 12 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
51   Vacant   Vacant   14:30:00
52 2006336 Diāna Marta Ruka 97 Ozons/RSP LAT 14:32:00
53 7202739 Laura Savicka 97 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 14:34:00
&nbsp
&nbsp

 

V20 (1) 7,0 km 0 m 17 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
41   Vacant   Vacant   15:11:00
&nbsp
&nbsp

 

S21E (4) 6,5 km 0 m 16 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
11   Vacant   Vacant   14:29:00
12 207666 Linda Katlapa 76 Ozons LAT 14:31:00
13 1007366 Dace Buža 90 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 14:33:00
14 1400355 Madara Brice 96 Ozons LAT 14:35:00
&nbsp
&nbsp

 

V21E (7) 8,3 km 0 m 21 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
1   Vacant   Vacant   14:18:00
2 1410528 Ainārs Lupiķis 89 Kāpa OK LAT 14:20:00
3 8619024 Andris Kivlenieks 90 Ogre OK/SC LAT 14:22:00
4 7201582 Andis Leontjevs 81 Madonas BJSS/OK Arona LAT 14:24:00
5 8627781 Guntis Māliņš 84 Kāpa OK LAT 14:26:00
6 1392111 Juris Dzenītis 76 Madonas BJSS/OK Arona LAT 14:28:00
7 1415740 Kaspars Čerjaks 70 Kāpa OK/ Carnikavas novads LAT 14:30:00
&nbsp
&nbsp

 

S21A (7) 4,9 km 0 m 12 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
491   Vacant   Vacant   14:02:00
492 305417 Inese Janpaule 85 Ziemeļkurzeme OK LAT 14:04:00
493 2011773 Anda Bīriņa 82 Ogre OK/SC LAT 14:06:00
494 8070000 Līga Celiņa 87 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 14:08:00
495 2048498 Triin Jaadmaa 92 Võru OK EST 14:10:00
496 2011721 Arta Linde 89 Ozons LAT 14:12:00
497 2021136 Kristīne Priedīte 82 Bebri LAT 14:14:00
&nbsp
&nbsp

 

V21A (11) 6,5 km 0 m 16 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
471   Vacant   Vacant   14:05:00
472 2032540 Jānis Umurs 84 Alūksne-Ape OK LAT 14:07:00
473 2021128 Nauris Priedītis 84 Bebri LAT 14:09:00
474 1394809 Uldis Katlaps 93 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 14:11:00
475 7200159 Kristaps Kalniņš 82 Auseklis IK LAT 14:13:00
476 7500002 Ivars Celiņš 87 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 14:15:00
477 9101202 Pēteris Grīviņš 85 Surikati LAT 14:17:00
478 9990013 Emīls Endele 86 KURMIS OK LAT 14:19:00
479 8629230 Mārtiņš Linde 85 Ozons LAT 14:21:00
480 7202729 Kaspars Radziņš 87 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 14:23:00
481 2045136 Rolands Rudītis 87 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 14:25:00
&nbsp
&nbsp

 

S21B (10) 3,8 km 0 m 7 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
541   Vacant   Vacant   14:39:00
542 1394787 Ilona Kalniņa 78 Auseklis IK LAT 14:41:00
543 1399843 Kristīne Papiņa 87 Ogre OK/SC LAT 14:43:00
544 2063989 Sanita Atslēga 87 ZVOC-VBSS LAT 14:45:00
545 9102031 Baiba Rāta-Saliņa 84 Kāpa OK LAT 14:47:00
546 2300823 Eva Haberkorne-Vimba 76 Ziemeļkurzeme OK LAT 14:49:00
547 9200254 Maija Māliņa 88 Kāpa OK LAT 14:51:00
548 1394818 Viktorija Brjuņina 84 indv. LAT 14:53:00
549 2078915 Ieva Kreicšteina 74 Briksnis SK LAT 14:55:00
550 2049491 Ineta Popēna 78 indv. LAT 14:57:00
&nbsp
&nbsp

 

V21B (17) 4,9 km 0 m 11 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
521   Vacant   Vacant   14:37:00
522 1394788 Oskars Staģis 72 Auseklis IK LAT 14:39:00
523 1394813 Vents Ozoliņš 68 Piepe LAT 14:41:00
524 8630803 Jānis Spektors 69 Auseklis IK LAT 14:43:00
525 2045120 Raivis Grīviņš 81 Burkānciems OK LAT 14:45:00
526 1394816 Egils Butka 73 Madara 89 LAT 14:47:00
527 1394810 Aldis Sebris 87 Sinoles Sūtņi LAT 14:49:00
528 1394790 Kaspars Abuls 81 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 14:51:00
529 2049489 Aivars Lapa 69 Autostarts.lv LAT 14:53:00
530 7111000 Kristaps Dzvinko 81 indv. LAT 14:55:00
531 1007360 Alberts Lācis 70 Purva Bridējs OK LAT 14:57:00
532 9200081 Jānis Bormanis 87 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 14:59:00
533 8627783 Jānis Saliņš 80 Kāpa OK LAT 15:01:00
534 1394822 Māris Zeiļuks 81 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 15:03:00
535 2087460 Valerii Prosolkov 81 indv. LAT 15:05:00
536 1394820 Māris Baltiņš 78 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 15:07:00
537 1394815 Ivars Ziemelis 89 Ogre OK/SC LAT 15:09:00
&nbsp
&nbsp

 

S35 (5) 4,9 km 0 m 12 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
31   Vacant   Vacant   14:38:00
32 682487 Anita Saulīte 76 Burkānciems OK LAT 14:40:00
33 1401605 Ilze Līgate 78 Purva Bridējs OK LAT 14:42:00
34 895494 Elīna Krūze 78 Burkānciems OK LAT 14:44:00
35 7201404 Ieva Krastiņa 80 Briksnis SK LAT 14:46:00
&nbsp
&nbsp

 

V35 (9) 7,0 km 0 m 17 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
21   Vacant   Vacant   15:15:00
22 1877771 Krišs Karnītis 78 Kāpa OK LAT 15:17:00
23 1008466 Sixten Sild 64 Võru OK EST 15:19:00
24 1392095 Vladimirs Ļašs 80 Briksnis SK LAT 15:21:00
25 7201189 Andris Lapiņš 80 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 15:23:00
26 9555111 Mārcis Gediņš 79 Auseklis IK LAT 15:25:00
27 1394803 Valdis Janovs   Siguldas Takas LAT 15:27:00
28 2008877 Mārtiņš Vimba 77 Ziemeļkurzeme OK LAT 15:29:00
29 1602355 Mārtiņš Bērziņš 79 Madonas BJSS/OK Arona LAT 15:31:00
&nbsp
&nbsp

 

S40 (10) 4,0 km 0 m 11 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
81   Vacant   Vacant   14:43:00
82 8627784 Zaiga Ozoliņa 74 Auseklis IK LAT 14:45:00
83 2078909 Aiga Kalniņa 74 Bez kompasa LAT 14:47:00
84 980539 Ieva Godiņa 76 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 14:49:00
85 2006230 Kadri Parts 73 Võru OK EST 14:51:00
86 2006222 Iveta Veļķere 73 Alūksne-Ape OK LAT 14:53:00
87 1399589 Ieva Veģere 71 Ozons LAT 14:55:00
88 896941 Ilze Vilks 74 Auseklis IK LAT 14:57:00
89 1302615 Iveta Brūvere 65 Ozons LAT 14:59:00
90 8627834 Jolanta Bura 70 Auseklis IK LAT 15:01:00
&nbsp
&nbsp

 

V40 (13) 6,6 km 0 m 15 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
61   Vacant   Vacant   14:34:00
62 9101114 Otārs Putrālis 73 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 14:36:00
63 8632862 Henrijs Šuķītis 76 indv. LAT 14:38:00
64 1392104 Ingus Grasis 72 Auseklis IK LAT 14:40:00
65 1396660 Ivars Ščerbickis 74 Purva Bridējs OK LAT 14:42:00
66 1009568 Ernests Koleda 76 Inčukalns LAT 14:44:00
67 1411303 Andris Dzalbs 72 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 14:46:00
68 7300030 Mārtiņš Godiņš 74 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 14:48:00
69 1399852 Dagnis Dubrovskis 73 Siguldas Takas LAT 14:50:00
70 7003139 Gints Ģērmanis 73 Auseklis IK LAT 14:52:00
71 1394785 Vilnis Gailis 72 Burkānciems OK LAT 14:54:00
72 1708807 Artis Krjukovs 76 Auseklis IK LAT 14:56:00
73 7000003 Guntars Mankus 69 Saldus OK LAT 14:58:00
&nbsp
&nbsp

 

S45 (6) 4,0 km 0 m 11 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
131   Vacant   Vacant   15:05:00
132 2043919 Vita Cīrule 68 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 15:07:00
133 1401238 Marika Jaadmaa 68 Võru OK EST 15:09:00
134 2072670 Dace Ikšele 67 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 15:11:00
135 640806 Inta Mihailova 68 Auseklis IK LAT 15:13:00
136 1737325 Marita Lapa 70 Autostarts.lv LAT 15:15:00
&nbsp
&nbsp

 

V45 (17) 6,6 km 0 m 15 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
111   Vacant   Vacant   15:00:00
112 1394807 Jurģis Eberhards 71 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 15:02:00
113 7700522 Arnis Grasis 70 Auseklis IK LAT 15:04:00
114 8631115 Uģis Ozols 67 indv. LAT 15:06:00
115 1140871 Aigars Treijers 71 Ogre OK/SC LAT 15:08:00
116 1403684 Ints Kalniņš 69 Briksnis SK LAT 15:10:00
117 771999 Ingus Rektiņš 67 Burkānciems OK LAT 15:12:00
118 9200804 Pēteris Druķis 71 Auseklis IK LAT 15:14:00
119 895490 Raimonds Gailis 70 Burkānciems OK LAT 15:16:00
120 1301968 Guntis Arnicāns 68 A2 LAT 15:18:00
121 1391669 Egons Šolmanis 69 Auseklis IK LAT 15:20:00
122 1394806 Artis Ločmelis 71 Burkānciems OK LAT 15:22:00
123 9101033 Dainis Bormanis 67 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 15:24:00
124 9022700 ivars zarins 69 kompass un amurs LAT 15:26:00
125 7203255 Guntis Zīvers 70 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 15:28:00
126 2008875 Aigars Vārna 70 Ziemeļkurzeme OK LAT 15:30:00
127 1394819 Juris Knēts 68 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 15:32:00
&nbsp
&nbsp

 

S50 (7) 3,9 km 0 m 11 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
201   Vacant   Vacant   14:50:00
202 1394805 Anita Katlapa 64 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 14:52:00
203 1410835 Sarmīte Sild 62 Võru OK EST 14:54:00
204 2032545 Gunta Dudele 63 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 14:56:00
205 8040354 Gunta Lebedoka 54 KURMIS OK LAT 14:58:00
206 1110777 Anita Augule 63 Sigulda LAT 15:00:00
207 2800880 Inta Poriķe 63 Alnis OK-JNSC LAT 15:02:00
&nbsp
&nbsp

 

V50 (17) 5,8 km 0 m 14 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
181   Vacant   Vacant   14:34:00
182 1392092 Sergejs Šadrins 65 Kāpa OK/ Carnikavas novads LAT 14:36:00
183 9101031 Juris Rudītis 64 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 14:38:00
184 2049509 Arnis Ivbulis 65 Kārļi LAT 14:40:00
185 1603098 Jānis Putniņš 62 Mežmalas / Madona LAT 14:42:00
186 1007369 Ilmārs Dukulis 64 Alnis OK-JNSC LAT 14:44:00
187 503711 Ģirts Zīlišķis 63 Mona OK LAT 14:46:00
188 207962 Aigars Savickis 63 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 14:48:00
189 880223 Aivars Mihailovs 64 Auseklis IK LAT 14:50:00
190 2050644 Jānis Nulle 65 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 14:52:00
191 1407507 Māris Jēkabsons 64 Ziemeļkurzeme OK LAT 14:54:00
192 2012416 Jānis Lucāns 64 Piepe LAT 14:56:00
193 2048211 Guntars Cīrulis 62 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 14:58:00
194 2006300 Kalvis Bricis 63 Bez kompasa LAT 15:00:00
195 503704 Ēriks Ūdris 62 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 15:02:00
196 1394812 Agris Būmanis 63 Prizma LAT 15:04:00
197 2006283 Pēteris Kokarēvičs 62 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 15:06:00
&nbsp
&nbsp

 

S55 (10) 3,9 km 0 m 11 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
271   Vacant   Vacant   15:06:00
272 1392120 Ilze Laure 60 Auseklis IK LAT 15:08:00
273 1413890 Andra Melbārde 57 Seniors LAT 15:10:00
274 2074154 Vita Polkovņikova 57 indv. LAT 15:12:00
275 7990009 Ingūna Leiškalne 60 Ziemeļkurzeme OK LAT 15:14:00
276 1603090 Ilze Vabole 58 Bebri LAT 15:16:00
277 7203964 Ārija Šinke 57 Kāpa OK LAT 15:18:00
278 200371 Baiba Zariņa 61 Ozons LAT 15:20:00
279 1414540 Maija Čerjaka 59 Kāpa OK/ Carnikavas novads LAT 15:22:00
280 7003136 Velga Buša 57 Mona OK LAT 15:24:00
&nbsp
&nbsp

 

V55 (10) 5,8 km 0 m 14 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
261   Vacant   Vacant   15:10:00
262 2006332 Uldis Vērdiņš 60 Alūksne-Ape OK LAT 15:12:00
263 7003143 Uldis Pekuss 58 Mona OK LAT 15:14:00
264 7203963 Juris Šinke 57 Kāpa OK LAT 15:16:00
265 2091455 Raimonds Krēsliņš 57 Mona OK LAT 15:18:00
266 2021265 Jānis Augulis 57 Sigulda LAT 15:20:00
267 7300021 Ivars Muzikants 57 Mona OK LAT 15:22:00
268 1392102 Ojārs Milleris 59 indv. LAT 15:24:00
269 207961 Viesturs Dandens 61 Alūksne-Ape OK LAT 15:26:00
270 1396666 Varis Peisenieks 57 Kāpa OK LAT 15:28:00
&nbsp
&nbsp

 

S60 (9) 3,0 km 0 m 7 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
341   Vacant   Vacant   14:13:00
342 207639 Inese Purgaile 56 Bebri LAT 14:15:00
343 2008108 Inese Mauliņa 52 Saldus OK LAT 14:17:00
344 1394827 Lilita Govča 52 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 14:19:00
345 200161 Lauma Žilko 53 Kāpa OK LAT 14:21:00
346 520227 Ināra Ģipsle 52 KURMIS OK LAT 14:23:00
347 9200253 Ligita Grunde 54 Kāpa OK LAT 14:25:00
348 7203956 Aija Alksne 56 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 14:27:00
349 2006347 Ināra Linde 54 Ozons LAT 14:29:00
&nbsp
&nbsp

 

V60 (8) 4,7 km 0 m 12 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
331   Vacant   Vacant   14:08:00
332 896934 Uldis Alksnis 52 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 14:10:00
333 2800180 Jānis Turks 55 Taka TOK LAT 14:12:00
334 9102033 Ilmārs Kaulakāns 55 Alnis OK-JNSC LAT 14:14:00
335 7201583 Gunārs Dukšte 52 ALTIUS LAT 14:16:00
336 9200250 Rolands Laveiķis 56 Kāpa OK/ Carnikavas novads LAT 14:18:00
337 1301999 Vilnis Veļķeris 56 Alūksne-Ape OK LAT 14:20:00
338 201103 Andris Žilko 53 Kāpa OK LAT 14:22:00
&nbsp
&nbsp

 

S65 (4) 3,0 km 0 m 7 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
411   Vacant   Vacant   14:33:00
412 2005129 Silvija Segliņa 49 KURMIS OK LAT 14:35:00
413 7000122 Ruta Kukka 50 Kāpa OK LAT 14:37:00
414 9200075 Rudīte Šterna 49 Sigulda LAT 14:39:00
&nbsp
&nbsp

 

V65 (10) 4,7 km 0 m 12 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
401   Vacant   Vacant   14:26:00
402 9093312 Ilmārs Limbēns 48 Sigulda LAT 14:28:00
403 1008458 Koit Paasma 50 Lehola LAT 14:30:00
404 1410740 Egils Mauliņš 51 Saldus OK LAT 14:32:00
405 2050643 Agris Kronbergs 48 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 14:34:00
406 1007362 Dzintars Grigulis 48 Ogre OK/SC LAT 14:36:00
407 7201829 Atle Bergseth 49 Auseklis IK LAT 14:38:00
408 886526 Jānis Biezais 50 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 14:40:00
409 7003132 Volli Kukk 49 Kāpa OK LAT 14:42:00
410 1003106 Ivars Zariņš 48 Gulbenes n BJSS/Pūznis OK LAT 14:44:00
&nbsp
&nbsp

 

S70 (2) 2,3 km 0 m 6 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
461   Vacant   Vacant   14:06:00
462 1302622 Māra Bolšteina 43 Alnis OK-JNSC LAT 14:10:00
&nbsp
&nbsp

 

V70 (12) 3,0 km 0 m 7 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
441   Vacant   Vacant   14:43:00
442 1330003 Uldis Alksnis 46 Jēkaba aģentūra LAT 14:45:00
443 1602133 Rodrigo Slaviņš 39 Ozons LAT 14:47:00
444 1398414 Jānis Kalniņš 43 Sēlijas mežs OSK LAT 14:49:00
445 2045115 Ansis Ozoliņš 43 Burkānciems OK LAT 14:51:00
446 2074158 Juris Zvirgzds 42 Seniors LAT 14:53:00
447 364177 Juris Žilko 46 Alnis OK-JNSC LAT 14:55:00
448 2005112 Pēteris Novikovs 43 Kāpa OK/ Carnikavas novads LAT 14:57:00
449 2086769 Anatolijs Štainmillers 43 Azimuts OK- Sm BJSS LAT 14:59:00
450 2049461 Vilis Dubrovskis 43 Seniors LAT 15:01:00
451 1007370 Jānis Aprubis 43 Prizma LAT 15:03:00
452 1398310 Elmo Pärna 44 Lehola LAT 15:05:00
&nbsp
&nbsp

 

S75 (5) 2,3 km 0 m 6 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
511   Vacant   Vacant   14:14:00
512 2300824 Marga Jēkabsone 39 SILVA LAT 14:18:00
513 201164 Jūlija Zvirgzde 40 Seniors LAT 14:22:00
514 1602117 Anna Slaviņa 40 Mona OK LAT 14:26:00
515 1302646 Velta Zjatkova 39 Alnis OK-JNSC LAT 14:30:00
&nbsp
&nbsp

 

V75 (3) 2,3 km 0 m 6 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
501   Vacant   Vacant   14:46:00
502 1003103 Juris Zaķis 40 Gulbenes n BJSS/Pūznis OK LAT 14:50:00
503 200155 Edvīns Berners 37 A2 LAT 14:54:00
&nbsp
&nbsp

 

S80 (3) 2,3 km 0 m 6 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
561   Vacant   Vacant   14:34:00
562 230747 Raisa Mazzariņa 33 Seniors LAT 14:38:00
563 236955 Aija Andersone 36 Seniors LAT 14:42:00
&nbsp
&nbsp

 

V80 (1) 2,3 km 0 m 6 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
551   Vacant   Vacant   14:58:00
&nbsp
&nbsp
Pēdējo reizi rediģēts Ceturtdiena, 12 Maijs 2016 22:39

Jaunākās ziņas

Jaunākie tvīti

Laipni gaidīti jau šo sestdien, 29. septembrī. Sīkāka informācija https://t.co/aMi7JOWQuR @lof_lv @orient_lv… https://t.co/Tokp3hz2Up
RT @ziemellatvijalv: Orientēšanās sacensībām “Miķeļdienas 22KP” – īpašs stāsts https://t.co/5mWmbiHO0T
Svētdien beidzas pieteikšanās uz AZIMUTA 3-dienām, nenokavē iespēju izbaudīt burvīgo Brantu meža apvidu. @lof_lv… https://t.co/SEi499V6PH
Follow OK AZIMUTS on Twitter

Rakstu bildes

Garā distance Pasaules čempionātā.

Artūrs Pauliņš iekļūst vidējās distances finālā.

Grundzālietis Artūrs Pauliņš Latvijas izlases sastāvā startēs Pasaules čempionātā Norvēģijā.

Pēc vasaras pārtraukuma turpinās Azimuts.

Ilgvars Caune startē O-Ringen 2019.

Bohemia-2019

Pasaules junioru čempionātu Ilgvars Caune noslēdz ar 11. vietu stafetēs.

Pasaules junioru čempionāts.

Eiropas jauniešu čempionāts orientēšanās sportā

© 1975-2019 SMILTENES OK AZIMUTS. Izstrādāja Zvērēns