Augusts 20, 2019

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Mazā Balva 2015 starta protokols (atjaunots)

By Jūnijs 05, 2015 6396

Mazā balva 2015 - Start list by classes

Mazā balva 2015 pk 2015.06.05. 13:50
Start list by classes created by OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2015

&nbsp

 

S8 (10) 2,3 km 0 m 5 C
No Chipno Name Club Start  
1   Vacant Vacant 12:01:00
2 9200251 Anna Godiņa Azimuts OK 12:02:00
3 2009400 Grieta Grantskalne Kāpa OK/Carnikavas nov. 12:03:00
4 305017 Anete Stabiņa Azimuts OK- Sm BJSS 12:04:00
5 200811 Anete Salava Ozons 12:05:00
6 207611 Paula Ķirkuma Kāpa OK/Ādažu BJSS 12:06:00
7 2077169 Marta Kalniņa Gaujiena 12:07:00
8 9102032 Kate Saliņa Kāpa OK 12:08:00
9 1391641 Līna Madsena Zebiekstes 12:09:00
10 4405186 Kitija Abula Azimuts OK- Sm BJSS 12:10:00
 
V8 (12) 2,3 km 0 m 5 C
No Chipno Name Club Start  
1   Vacant Vacant 12:13:00
2 200927 Markuss Jānis Pommers Azimuts OK- Sm BJSS 12:14:00
3 1391687 Rūdolfs Venškevics Madonas BJSS/OK Arona 12:15:00
4 200928 Markuss Artūrs Ozols Azimuts OK- Sm BJSS 12:16:00
5 200819 Dāvis Rapa Zebiekstes 12:17:00
6 1394774 Emīls Čukurs Azimuts OK- Sm BJSS 12:18:00
7 201979 Roberts Graudiņš Kāpa OK/Carnikavas nov. 12:19:00
8 2006313 Matīss Kalniņš Azimuts OK- Sm BJSS 12:20:00
9 200168 Rūdolfs Graudiņš Kāpa OK/Carnikavas nov. 12:21:00
10 1301940 Haralds Salavs Ozons 12:22:00
11 646599 Renārs Kaminskis CPSS/Meridiāns/Pārgauja 12:23:00
12 200947 Pauls Grabovskis Azimuts OK- Sm BJSS 12:24:00
 

 

S10 (20) 2,3 km 0 m 5 C
No Chipno Name Club Start  
1   Vacant Vacant 12:27:00
2 2074176 Karolīna Māliņa Kāpa OK/Ādažu BJSS 12:28:00
3 1391662 Aleksandra Sprugaine Madonas BJSS/OK Arona 12:29:00
4 200814 Līva Elīza Andersone Saldus OK 12:30:00
5 1003124 Anete Strauta Madonas BJSS/OK Arona 12:31:00
6 200813 Aiga Strazdiņa Purva Bridējs OK 12:32:00
7 2012450 Rūta Dāboliņa CPSS/Meridiāns/Pārgauja 12:33:00
8 1394773 Sindija Jirgensone Azimuts OK- Sm BJSS 12:34:00
9 2021289 Elīze Bremze Ogre OK/SC 12:35:00
10 207655 Kate Zandarte Jēkaba aģentūra 12:36:00
11 2025476 Šeila Ozoliņa Ogre OK/SC 12:37:00
12 9200072 Žanete Bura Auseklis IK 12:38:00
13 200809 Megija Tralla Gaujiena 12:39:00
14 503754 Anna Stradiņa Auseklis IK 12:40:00
15 2006280 Agnija Kalēja Azimuts OK- Sm BJSS 12:41:00
16 236947 Sanda Lapiņa Ziemeļkurzeme OK 12:42:00
17 200110 Marta Marija Birzkope Kāpa OK/Carnikavas nov. 12:43:00
18 200945 Emīlija Seņka Azimuts OK- Sm BJSS 12:44:00
19 1391692 Anete Rudzīte Madonas BJSS/OK Arona 12:45:00
20 207964 Karīna Rubņikoviča Azimuts OK- Sm BJSS 12:46:00
 

 

V10 (26) 2,3 km 0 m 5 C
No Chipno Name Club Start  
1   Vacant Vacant 12:49:00
2 2008866 Francis Vimba Ziemeļkurzeme OK 12:51:00
3 2025479 Emīls Šulcs Ogre OK/SC 12:53:00
4 200925 Dainārs Bušs Azimuts OK- Sm BJSS 12:55:00
5 2025485 Audris Odo Vītoliņš Ogre OK/SC 12:57:00
6 1391647 Dāvis Vintišs Madonas BJSS/OK Arona 12:59:00
7 2007166 Uvis Sproģis Alūksne-Ape OK 13:01:00
8 1394771 Modris Smorodins Azimuts OK- Sm BJSS 13:03:00
9 200812 Oskars Gustavs Ozoliņš Piepe 13:05:00
10 207628 Roberts Ķirkums Kāpa OK/Ādažu BJSS 13:07:00
11 2012439 Rinalds Ruža CPSS/Meridiāns/Pārgauja 13:09:00
12 896933 Gustavs Godiņš Azimuts OK- Sm BJSS 13:11:00
13 201023 Kārlis Strikauskis Kāpa OK/Ādažu BJSS 13:13:00
14 2073763 Emīls Saulīte Auseklis IK 13:15:00
15 2012408 Roberts Gūtmanis CPSS/Meridiāns/Pārgauja 13:17:00
16 1301944 Alans Uiska-Demčuks Gulbenes n BJSS/Pūznis OK 13:19:00
17 1394772 Jānis Ošiņš Azimuts OK- Sm BJSS 13:21:00
18 200816 Kristians Deivs Grīviņš Valmiera 13:23:00
19 320310 Mārcis Dzērve Kāpa OK/Carnikavas nov. 13:25:00
20 2006269 Toms Ģērmanis Auseklis IK 13:27:00
21 2025478 Markuss Kristofe Dundurs Ogre OK/SC 13:29:00
22 2077164 Kristers Lārmanis Alūksne-Ape OK 13:31:00
23 2025477 Patriks Šulcs Ogre OK/SC 13:33:00
24 200948 Dāvis Grabovskis Azimuts OK- Sm BJSS 13:35:00
25 7111333 Markus Grasis Auseklis IK 13:37:00
26 2025483 Roberts Daugerts Ogre OK/SC 13:39:00
 

 

S12 (17) 2,8 km 0 m 9 C
No Chipno Name Club Start  
1   Vacant Vacant 12:07:00
2 1398433 Laine Odziļeviča Sēlijas Mežs OSK 12:09:00
3 201112 Laura Berķe Auseklis IK 12:11:00
4 2006266 Anete Anna Strazdiņa Azimuts OK- Sm BJSS 12:13:00
5 1391664 Elīza Madsena Madonas BJSS/OK Arona 12:15:00
6 1394777 Agnese Jaunmuktāne Azimuts OK- Sm BJSS 12:17:00
7 1391688 Katrīna Rešņa Madonas BJSS/OK Arona 12:19:00
8 1406540 Tīna Spektore Auseklis IK 12:21:00
9 200833 Dita Spalviņa Azimuts OK 12:23:00
10 9200246 Aiga Irbe Blūma Auseklis IK 12:25:00
11 2063953 Liene Mālniece ZVOC-VBSS 12:27:00
12 2006341 Hanna Gabriela Ziemiņa Azimuts OK- Sm BJSS 12:29:00
13 2021256 Una Undīne Dzērve Kāpa OK 12:31:00
14 1394775 Anda Jaunmuktāne Azimuts OK- Sm BJSS 12:33:00
15 2012394 Dina Palsa CPSS/Meridiāns/Pārgauja 12:35:00
16 2063961 Adriana Lipinska ZVOC-VBSS 12:37:00
17 1394776 Madara Celma Azimuts OK- Sm BJSS 12:39:00
 

 

V12 (24) 2,8 km 0 m 9 C
No Chipno Name Club Start  
1   Vacant Vacant 12:43:00
2 2006259 Mārcis Jansons CPSS/Meridiāns/Pārgauja 12:45:00
3 2077170 Austris Kalniņš Alūksne-Ape OK 12:47:00
4 1395650 Normunds Zaharāns Gulbenes n BJSS/Pūznis OK 12:49:00
5 2008091 Matīss Timermanis CPSS/Meridiāns/Pārgauja 12:51:00
6 207617 Jurģis Egons Strazdiņš Kāpa OK/Saulkrasti 12:53:00
7 2011767 Ričards Miesnieks Ogre OK/SC 12:55:00
8 1301954 Roberts Baraņņikovs Gulbenes n BJSS/Pūznis OK 12:57:00
9 2012429 Tomass Turlajs CPSS/Meridiāns/Pārgauja 12:59:00
10 1394806 Marks Henrijs Majors Kāpa OK/Saulkrasti 13:01:00
11 2011724 Kristers Eglītis Ogre OK/SC 13:03:00
12 2006292 Jēkabs Podnieks CPSS/Meridiāns/Pārgauja 13:05:00
13 1394807 Mareks Upīte Kāpa OK/Saulkrasti 13:07:00
14 1391645 Uģis Beķeris Madonas BJSS/OK Arona 13:09:00
15 2025481 Ronalds Aleksāns Ogre OK/SC 13:11:00
16 1003123 Artems Babins Madonas BJSS/OK Arona 13:13:00
17 7204925 Jēkabs Toms Andersons Saldus OK 13:15:00
18 9100009 Matīss Saulīte Auseklis IK 13:17:00
19 200177 Renārs Ozoliņš Kāpa OK/Ādažu BJSS 13:19:00
20 1003128 Mārcis Graudums Madonas BJSS/OK Arona 13:21:00
21 4405187 Renārs Kļaviņš Azimuts OK- Sm BJSS 13:23:00
22 1391643 Klāvs Pļaviņš Madonas BJSS/OK Arona 13:25:00
23 2025482 Markuss Nikolass Daukste Ogre OK/SC 13:27:00
24 2012403 Renārs Šķesteris CPSS/Meridiāns/Pārgauja 13:29:00
 

 

S14 (22) 3,8 km 0 m 14 C
No Chipno Name Club Start  
1   Vacant Vacant 12:12:00
2 1394790 Ance Strazdiņa Purva Bridējs OK 12:14:00
3 7110102 Kristīne Berķe Auseklis IK 12:16:00
4 2008858 Elizabete Vimba Ziemeļkurzeme OK 12:18:00
5 2063966 Anna Emīlija Suta ZVOC-VBSS 12:20:00
6 7203959 Agnija Caune Azimuts OK- Sm BJSS 12:22:00
7 2025480 Una Neimane Ogre OK/SC 12:24:00
8 1399913 Madara Vaļģe ZVOC-VBSS 12:26:00
9 2018833 Annija Slikšjāne Azimuts OK- Sm BJSS 12:28:00
10 2049491 Alise Zagorska Auseklis IK 12:30:00
11 200924 Rigonda Buša Azimuts OK- Sm BJSS 12:32:00
12 1003122 Līva Dāve Madonas BJSS/OK Arona 12:34:00
13 2032533 Dārta Cīrule Azimuts OK- Sm BJSS 12:36:00
14 2025484 Elza Zacmane Ogre OK/SC 12:38:00
15 2006290 Zanda Stabiņa Azimuts OK- Sm BJSS 12:40:00
16 200817 Marija Rapa Zebiekstes 12:42:00
17 2012415 Arta Jonāse CPSS/Meridiāns/Pārgauja 12:44:00
18 2061760 Linda Blūme Kāpa OK 12:46:00
19 1409453 Kristina Haug Võru OK 12:48:00
20 2063976 Aija Denija Trēziņa ZVOC-VBSS 12:50:00
21 503725 Katrīna Dzene Auseklis IK 12:52:00
22 1399850 Dārta Madara Cielava Ogre OK/SC 12:54:00
 

 

V14 (23) 4,4 km 0 m 13 C
No Chipno Name Club Start  
1   Vacant Vacant 12:33:00
2 2021197 Kārlis Stradiņš Auseklis IK 12:35:00
3 2006309 Ronalds Orniks Azimuts OK- Sm BJSS 12:37:00
4 1395645 Raivo Dailide Gulbenes n BJSS/Pūznis OK 12:39:00
5 2063951 Pauls Alberings ZVOC-VBSS 12:41:00
6 1395648 Uvis Ronis Gulbenes n BJSS/Pūznis OK 12:43:00
7 7000333 Emīls Ģērmanis Auseklis IK 12:45:00
8 1399915 Kārlis Vaļģis ZVOC-VBSS 12:47:00
9 2006271 Rinalds Radziņš CPSS/Meridiāns/Pārgauja 12:49:00
10 2063973 Haralds Višņevskis ZVOC-VBSS 12:51:00
11 2012434 Gustavs Dravants CPSS/Meridiāns/Pārgauja 12:53:00
12 1406474 Hando Allmann Võru OK 12:55:00
13 2006276 Kārlis Neimanis CPSS/Meridiāns/Pārgauja 12:57:00
14 1406470 Janar Saks Võru OK 12:59:00
15 2021101 Rihards Gailis Auseklis IK 13:01:00
16 1401170 Tõnis Jäädmaa Võru OK 13:03:00
17 2011710 Matīss Daniels Līcis Ogre OK/SC 13:05:00
18 2063981 Māris Heinols ZVOC-VBSS 13:07:00
19 2009315 Renārs Lucijanovs Sēlijas Mežs OSK 13:09:00
20 1395647 Jānis Šķirpāns Gulbenes n BJSS/Pūznis OK 13:11:00
21 2006296 Renārs Akmins Azimuts OK- Sm BJSS 13:13:00
22 2006282 Matīss Platacis CPSS/Meridiāns/Pārgauja 13:15:00
23 1395644 Ralfs Bambulis Gulbenes n BJSS/Pūznis OK 13:17:00
 

 

S16 (13) 5,1 km 0 m 13 C
No Chipno Name Club Start  
1   Vacant Vacant 12:18:00
2 7003146 Signija Elva Lapa Auseklis IK 12:20:00
3 9200822 Vilma Alberinga ZVOC-VBSS 12:22:00
4 1395643 Agnija Briedīte Gulbenes n BJSS/Pūznis OK 12:24:00
5 1399842 Katrīna Celeste Ogre OK/SC 12:26:00
6 9200826 Arta Renāte Rulle ZVOC-VBSS 12:28:00
7 7203256 Signe Sirmā Gulbenes n BJSS/Pūznis OK 12:30:00
8 9005147 Magda Cigle A2 12:32:00
9 1399841 Ada Vītoliņa Ogre OK/SC 12:34:00
10 2011177 Elīna Skopāne Azimuts OK- Sm BJSS 12:36:00
11 7201414 Laura Elīza Lapiņa Auseklis IK 12:38:00
12 345842 Karīna Harkina Alūksne-Ape OK 12:40:00
13 9200911 Elīza Ozola Auseklis IK 12:42:00
 

 

V16 (30) 6,7 km 0 m 15 C
No Chipno Name Club Start  
1   Vacant Vacant 12:27:00
2 9200490 Fricis Spektors Auseklis IK 12:29:00
3 200922 Toms Krumeņš Azimuts OK- Sm BJSS 12:31:00
4 2063959 Dāgs Lepiksons ZVOC-VBSS 12:33:00
5 200921 Adrians Djačuks Azimuts OK- Sm BJSS 12:35:00
6 1399845 Roberts Toms Kalējs Ogre OK/SC 12:37:00
7 1394782 Oto Rainers Strazdiņš Azimuts OK- Sm BJSS 12:39:00
8 1405523 Alex Treier Võru OK 12:41:00
9 1391666 Niks Pļaviņš Madonas BJSS/OK Arona 12:43:00
10 2009320 Aivars Lucijanovs Sēlijas Mežs OSK 12:45:00
11   Vacant Vacant 12:47:00
12 2006329 Kristaps Emīls Radziņš CPSS/Meridiāns/Pārgauja 12:49:00
13 9005146 Madis Ciglis A2 12:51:00
14 2012413 Edijs Dzalbs CPSS/Meridiāns/Pārgauja 12:53:00
15 1392099 Andris Sarksņa Ogre OK/SC 12:55:00
16 1395646 Kaspars Briedītis Gulbenes n BJSS/Pūznis OK 12:57:00
17 1403686 Haralds Lūkins Ogre OK/SC 12:59:00
18 1395651 Renārs Kokorevičs Gulbenes n BJSS/Pūznis OK 13:01:00
19 1399848 Kristofers Ermiņš Ogre OK/SC 13:03:00
20 2006310 ILgvars Caune Azimuts OK- Sm BJSS 13:05:00
21 2012431 Kristaps Bruners CPSS/Meridiāns/Pārgauja 13:07:00
22 305795 Reinis Putrālis Azimuts OK- Sm BJSS 13:09:00
23 7203284 Daniels Stupaks CPSS/Meridiāns/Pārgauja 13:11:00
24 1394820 Kristers Grasis Ind. 13:13:00
25 1963236 Reinis Rubins Alūksne-Ape OK 13:15:00
26 1395641 Armands Vaičuls Gulbenes n BJSS/Pūznis OK 13:17:00
27 1391680 Arvis Zeibots Madonas BJSS/OK Arona 13:19:00
28 2006267 Rihards Knēts CPSS/Meridiāns/Pārgauja 13:21:00
29 1399849 Jānis Valpuski Ogre OK/SC 13:23:00
30 2012401 Eduards Rudzītis CPSS/Meridiāns/Pārgauja 13:25:00
 

 

S18 (7) 6,1 km 0 m 16 C
No Chipno Name Club Start  
1   Vacant Vacant 12:19:00
2 7003147 Elza Gulbe Auseklis IK 12:21:00
3 1394784 Pārsla Kupriša Azimuts OK- Sm BJSS 12:23:00
4 7201425 Anna Freimane Auseklis IK 12:25:00
5 1394779 Laura Savicka Azimuts OK- Sm BJSS 12:27:00
6 1394813 Marija Teikmane Auseklis IK 12:29:00
7 2006349 Elīza Katlapa CPSS/Meridiāns/Pārgauja 12:31:00
&nbsp
&nbsp

 

V18 (10) 8,7 km 0 m 21 C
No Chipno Name Club Start  
1   Vacant Vacant 12:38:00
2 2006225 Jānis Veļķeris Alūksne-Ape OK 12:40:00
3 1391690 Kalvis Kaļva Madonas BJSS/OK Arona 12:42:00
4 1301919 Jurģis Dudelis Azimuts OK 12:44:00
5 7203387 Toms Kokenbergs ZVOC-VBSS 12:46:00
6 2006303 Andris Neimanis CPSS/Meridiāns/Pārgauja 12:48:00
7 7203957 Matīss Slikšjānis Azimuts OK- Sm BJSS 12:50:00
8 7003134 Kārlis Kaminskis CPSS/Meridiāns/Pārgauja 12:52:00
9 2044913 Lauri Pähn Võru OK 12:54:00
10 1399844 Valters Reneslācis Ogre OK/SC 12:56:00
 

 

S20 (1) 6,1 km 0 m 16 C
No Chipno Name Club Start  
1   Vacant Vacant 13:08:00
 

 

V20 (7) 8,7 km 0 m 21 C
No Chipno Name Club Start  
1   Vacant Vacant 12:58:00
2 2021177 Valdemārs Nulle Azimuts OK- Sm BJSS 13:00:00
3 1391648 Jānis Baunis Madonas BJSS/OK Arona 13:02:00
4 1394778 Rubens Pāvils Šulcs Azimuts OK- Sm BJSS 13:04:00
5 1405521 Ingmar Bert Sabre Võru OK 13:06:00
6 2006257 Jēkabs Knēts CPSS/Meridiāns/Pārgauja 13:08:00
7 504037 Anti Sõukand Võru OK 13:10:00
 

 

S21E (7) 8,6 km 0 m 20 C
No Chipno Name Club Start  
1   Vacant Vacant 12:49:00
2 2032531 Līva Veļķere Alūksne-Ape OK 12:51:00
3 2006205 Kristīne Bertuka CPSS/Meridiāns/Pārgauja 12:53:00
4 1400355 Madara Brice Ozons/RSP 12:55:00
5 9969999 Laura Joonas Võru OK 12:57:00
6 1110002 Elizabete Blūmentāle Ozons/RSP 12:59:00
7 1391667 Elīna Svilpe Mežmalas / Madona 13:01:00
 

 

V21E (12) 12,9 km 0 m 28 C
No Chipno Name Club Start  
1   Vacant Vacant 12:14:00
2 2012427 Andris Gailis Auseklis IK 12:16:00
3 1410528 Ainārs Lupiķis Kāpa OK 12:18:00
4 9005203 Sandis Zukulis Surikati 12:20:00
5 503718 Mārtiņš Linde Ozons 12:22:00
6 1301968 Guntis Arnicāns A2 12:24:00
7 1399586 Jānis Skujenieks Ozons 12:26:00
8 895483 Austris Krastiņš Briksnis SK 12:28:00
9 503744 Anatolijs Tarasovs Ozons 12:30:00
10 8627781 Guntis Māliņš Kāpa OK 12:32:00
11 1007355 Zigmārs Gailis Auseklis IK 12:34:00
12 503708 Mārtiņš Vabulis Burkānciems OK 12:36:00
&nbsp
&nbsp

 

S21A (7) 6,1 km 0 m 16 C
No Chipno Name Club Start  
1   Vacant Vacant 12:03:00
2 2011721 Arta Linde Ozons 12:05:00
3 7201404 Ieva Krastiņa Briksnis SK 12:07:00
4 1394811 Ilze Spalviņa Azimuts OK 12:09:00
5 1394808 Agita Marena KSK 12:11:00
6 7202739 Liene Brūvele Azimuts OK- Sm BJSS 12:13:00
7 811013 Ilze Bērtule Saldus OK 12:15:00
 

 

V21A (18) 8,6 km 0 m 20 C
No Chipno Name Club Start  
1   Vacant Vacant 12:11:00
2 2045130 Gints Trēziņš Burkānciems OK 12:13:00
3 7500002 Ivars Celiņš CPSS/Meridiāns/Pārgauja 12:15:00
4 9101305 Kalvis Māliņš Mežmalas / Madona 12:17:00
5 1394802 Ilmārs Ķauķītis Azimuts OK- Sm BJSS 12:19:00
6 1391649 Jānis Rešņa Madonas BJSS/OK Arona 12:21:00
7 1394787 Raivis Ošiņš Smiltene 12:23:00
8 1398403 Ingus Znotiņš Sēlijas Mežs OSK 12:25:00
9 9200853 Rūdolfs Šadrins Kāpa OK 12:27:00
10 2045136 Rolands Rudītis Azimuts OK- Sm BJSS 12:29:00
11 9005204 Arnis Saltums Mežmalas / Madona 12:31:00
12 7772108 Gatis Berķis Briksnis SK 12:33:00
13 7000083 Agris Dreimanis Ozons 12:35:00
14 2800108 Oskars Seilis Auseklis IK 12:37:00
15 7202729 Kaspars Radziņš CPSS/Meridiāns/Pārgauja 12:39:00
16 1394809 Andris Saldūksnis KSK 12:41:00
17 2032543 Vents Lupkins Azimuts OK- Sm BJSS 12:43:00
18 1394818 Uldis Katlaps CPSS/Meridiāns/Pārgauja 12:45:00
 

 

S21B (17) 3,9 km 0 m 12 C
No Chipno Name Club Start  
1   Vacant Vacant 12:02:00
2 9200086 Antra Skujeniece Ozons 12:04:00
3 305830 Ieva Limbēna Sigulda 12:06:00
4 7870423 Aiga Tarasova Ozons 12:08:00
5 1398302 Maija Gudēna Ind. 12:10:00
6 9102031 Baiba Rāta-Saliņa Kāpa OK 12:12:00
7 1394812 Linda Vabulniece Alūksne-Ape OK 12:14:00
8 2021254 Aija Stradiņa Ind. 12:16:00
9 1394819 Sintija Levica Vidaga 12:18:00
10 305411 Ineta Popēna Ind. 12:20:00
11 2300823 Eva Haberkorne-Vimba Ziemeļkurzeme OK 12:22:00
12 201167 Zane Saudorga Kāpa OK 12:24:00
13 1394814 Dana Zetmane Azimuts OK- Sm BJSS 12:26:00
14 200818 Sanda Rapa Zebiekstes 12:28:00
15 9200254 Maija Māliņa Kāpa OK 12:30:00
16 1110777 Anita Augule Sigulda 12:32:00
17 2078948 Ilze Ciemiņa Ind. 12:34:00
 

 

V21B (15) 5,6 km 0 m 13 C
No Chipno Name Club Start  
1   Vacant Vacant 12:01:00
2 207906 Alvis Puzulis Azimuts OK 12:03:00
3 1399852 Dagnis Dubrovskis A2 12:05:00
4 8627783 Jānis Saliņš Kāpa OK 12:07:00
5 2045120 Raivis Grīviņš Burkānciems OK 12:09:00
6 1394788 Aldis Sebris Sinoles sūtņi 12:11:00
7 201912 Artūrs Gulbis Azimuts OK- Sm BJSS 12:13:00
8 2049489 Aivars Lapa Autostarts.lv 12:15:00
9 2006307 Gaidars Caune Azimuts OK- Sm BJSS 12:17:00
10 1394804 Valerii Prosolkov Ind. 12:19:00
11 1394810 Jens Grabovskis Launkalne 12:21:00
12 7111000 Kristaps Dzvinko Ind. 12:23:00
13 8627798 Eduards Bura Auseklis IK 12:25:00
14 361433 Jānis Stūrītis Gaujiena 12:27:00
15 1394785 Vents Ozoliņš Piepe 12:29:00
 

 

S35 (9) 6,1 km 0 m 16 C
No Chipno Name Club Start  
1   Vacant Vacant 12:48:00
2 2021174 Elīna Andersone Saldus OK 12:50:00
3 207911 Dina Alksne Burkānciems OK 12:52:00
4 2061736 Agnese Dzērve Carnikava 12:54:00
5 682487 Anita Saulīte Burkānciems OK 12:56:00
6 2072680 Ilvija Madsena Madonas BJSS/OK Arona 12:58:00
7 895494 Elīna Krūze Burkānciems OK 13:00:00
8 980539 Ieva Godiņa Azimuts OK- Sm BJSS 13:02:00
9 7999990 Baiba Birzniece Ind. 13:04:00
 

 

V35 (10) 8,7 km 0 m 21 C
No Chipno Name Club Start  
1   Vacant Vacant 13:14:00
2 1602355 Mārtiņš Bērziņš Madonas BJSS/OK Arona 13:16:00
3 7003131 Aivis Zetmanis Azimuts OK- Sm BJSS 13:18:00
4 1392095 Vladimirs Ļašs Briksnis SK 13:20:00
5 1708807 Artis Krjukovs Auseklis IK 13:22:00
6 2086767 Ģirts Pakalns KSK 13:24:00
7 1392111 Juris Dzenītis Madonas BJSS/OK Arona 13:26:00
8 7000012 Jānis Kukks Ind. 13:28:00
9 2011729 Jānis Butāns CPSS/Meridiāns/Pārgauja 13:30:00
10 1008466 Sixten Sild Võru OK 13:32:00
 

 

S40 (10) 5,1 km 0 m 13 C
No Chipno Name Club Start  
1   Vacant Vacant 12:46:00
2 7900009 Līga Blanka Kāpa OK 12:48:00
3 1399589 Ieva Veģere Ozons 12:50:00
4 2006222 Iveta Veļķere Alūksne-Ape OK 12:52:00
5 201970 Elgita Strazdiņa Purva Bridējs OK 12:54:00
6 2032536 Evita Zeile Alūksne-Ape OK 12:56:00
7 8627834 Jolanta Bura Auseklis IK 12:58:00
8 2072669 Maija Rumaka Zebiekstes 13:00:00
9 7000195 Ilze Lapiņa Ziemeļkurzeme OK 13:02:00
10 2078909 Aiga Kalniņa Bez kompasa 13:04:00
 

 

V40 (14) 7,1 km 0 m 19 C
No Chipno Name Club Start  
1   Vacant Vacant 12:18:00
2 1140871 Aigars Treijers Ogre OK/SC 12:20:00
3 1392104 Ingus Grasis Auseklis IK 12:22:00
4 1391693 Gunārs Ikaunieks Madonas BJSS/OK Arona 12:24:00
5 7003139 Gints Ģērmanis Auseklis IK 12:26:00
6 9500002 Pēteris Stradiņš Ind. 12:28:00
7 2012462 Andris Strazdiņš Purva Bridējs OK 12:30:00
8 1775616 Reinis Nīmanis Ind. 12:32:00
9 7201410 Uldis Velps Smiltene 12:34:00
10 1394805 Oskars Mucenieks Ind. 12:36:00
11 1410530 Dzintars Salavs Ozons 12:38:00
12 9101114 Otārs Putrālis Azimuts OK- Sm BJSS 12:40:00
13 2077165 Atis Kalējs Alūksne-Ape OK 12:42:00
14 7300030 Mārtiņš Godiņš Azimuts OK- Sm BJSS 12:44:00
 

 

S45 (9) 5,1 km 0 m 13 C
No Chipno Name Club Start  
1   Vacant Vacant 13:08:00
2 2032535 Videga Gaigala Azimuts OK- Sm BJSS 13:10:00
3 2011771 Marita Lapa Autostarts.lv 13:12:00
4 2043919 Vita Cīrule Azimuts OK- Sm BJSS 13:14:00
5 1395607 Epp Voitka Võru OK 13:16:00
6 1301969 Līga Vabulniece Alūksne-Ape OK 13:18:00
7 640806 Inta Mihailova Auseklis IK 13:20:00
8 1401238 Marika Jäädmaa Võru OK 13:22:00
9 9060017 Aiva Skopāne Azimuts OK- Sm BJSS 13:24:00
 

 

V45 (16) 7,1 km 0 m 19 C
No Chipno Name Club Start  
1   Vacant Vacant 12:48:00
2 895490 Raimonds Gailis Burkānciems OK 12:50:00
3 9200814 Uģis Ozols Latvijas Finieris 12:52:00
4 503707 Valters Kaminskis CPSS/Meridiāns/Pārgauja 12:54:00
5 1391668 Dzintars Svilpis Madonas BJSS/OK Arona 12:56:00
6 9101033 Dainis Bormanis Piebalga 12:58:00
7 1302000 Māris Vabulnieks Alūksne-Ape OK 13:00:00
8 1394815 Guntis Zīvers Azimuts OK- Sm BJSS 13:02:00
9 1603086 Ģirts Salmiņš Saldus OK 13:04:00
10 2077801 Olli Kantanen OK77 13:06:00
11 200169 Uģis Kokenbergs Burkānciems OK 13:08:00
12 2008868 Valters Freidenfelds Ziemeļkurzeme OK 13:10:00
13 7700522 Arnis Grasis Auseklis IK 13:12:00
14 1601909 Jurijs Narels Sēlijas Mežs OSK 13:14:00
15 9022700 Ivars Zarins Pilnigi ziemelji! 13:16:00
16 2006279 Juris Knēts CPSS/Meridiāns/Pārgauja 13:18:00
 

 

S50 (11) 3,9 km 0 m 12 C
No Chipno Name Club Start  
1   Vacant Vacant 12:36:00
2 9092126 Gunta Lebedoka KURMIS OK 12:38:00
3 2032545 Gunta Dudele Azimuts OK- Sm BJSS 12:40:00
4 1391691 Baiba Kaļva Madonas BJSS/OK Arona 12:42:00
5 1394817 Anita Katlapa CPSS/Meridiāns/Pārgauja 12:44:00
6 8628425 Baiba Ozola Mona OK 12:46:00
7 1410835 Sarmīte Sild Võru OK 12:48:00
8 305690 Baiba Puriņa Mona OK 12:50:00
9 7204949 Ellen Lembra Alnis OK-JNSC 12:52:00
10 200371 Baiba Zariņa Ozons 12:54:00
11 1006148 Inta Poriķe Alnis OK-JNSC 12:56:00
 

 

V50 (21) 5,6 km 0 m 13 C
No Chipno Name Club Start  
1   Vacant Vacant 12:31:00
2 1961223 Edgars Utāns Ind. 12:33:00
3 2050644 Jānis Nulle Azimuts OK- Sm BJSS 12:35:00
4 880223 Aivars Mihailovs Auseklis IK 12:37:00
5 1603082 Pēteris Strazdiņš Mona OK 12:39:00
6 1007369 Ilmārs Dukulis Alnis OK-JNSC 12:41:00
7 503711 Ģirts Zīlišķis Mona OK 12:43:00
8 2012416 Jānis Lucāns Piepe 12:45:00
9 207679 Pēteris Zariņš Mona OK 12:47:00
10 9101031 Juris Rudītis Azimuts OK- Sm BJSS 12:49:00
11 207961 Viesturs Dandens Alūksne-Ape OK 12:51:00
12 207962 Aigars Savickis Azimuts OK- Sm BJSS 12:53:00
13 2006300 Kalvis Bricis Bez kompasa 12:55:00
14 2048211 Guntars Cīrulis Azimuts OK- Sm BJSS 12:57:00
15 2006283 Pēteris Kokarēvičs Mežmalas / Madona 12:59:00
16 2032544 Aigars Dudelis Azimuts OK- Sm BJSS 13:01:00
17 503704 Ēriks Ūdris CPSS/Meridiāns/Pārgauja 13:03:00
18 1392092 Sergejs Šadrins Kāpa OK/Carnikavas nov. 13:05:00
19 9600001 Egīls Puriņš Mona OK 13:07:00
20 2012447 Ainārs Gailis Auseklis IK 13:09:00
21 9200252 Ģirts Mamis Mona OK 13:11:00
 

 

S55 (10) 3,9 km 0 m 12 C
No Chipno Name Club Start  
1   Vacant Vacant 13:00:00
2 207639 Inese Purgaile Bebri 13:02:00
3 7203956 Aija Alksne CPSS/Meridiāns/Pārgauja 13:04:00
4 201081 Ilze Tāse Ogre OK/SC 13:06:00
5 1392120 Ilze Laure Auseklis IK 13:08:00
6 503716 Tamāra Kosmačeva Kāpa OK/Carnikavas nov. 13:10:00
7 1603090 Ilze Vabole Bebri 13:12:00
8 7203964 Ārija Šinke Kāpa OK 13:14:00
9 2086510 Andra Melbarde Seniors 13:16:00
10 320265 Dace Saulīte Madonas BJSS/OK Arona 13:18:00
 

 

V55 (16) 5,6 km 0 m 13 C
No Chipno Name Club Start  
1   Vacant Vacant 13:13:00
2 2042556 Viesturs Lucāns Ind. 13:15:00
3 1301911 Juris Kokins CPSS/Meridiāns/Pārgauja 13:17:00
4 2049478 Gatis Jansons Azimuts OK- Sm BJSS 13:19:00
5 9200250 Rolands Laveiķis Kāpa OK/Carnikavas nov. 13:21:00
6 1392102 Ojārs Milleris Ind. 13:23:00
7 7300021 Ivars Muzikants Mona OK 13:25:00
8 1301999 Vilnis Veļķeris Alūksne-Ape OK 13:27:00
9 1398427 Aivars Druvenieks Sēlijas Mežs OSK 13:29:00
10 503737 Jānis Nāgelis Mona OK 13:31:00
11 207915 Guntars Puntulis Azimuts OK 13:33:00
12 7203963 Juris Šinke Kāpa OK 13:35:00
13 2021265 Jānis Augulis Sigulda 13:37:00
14 2036460 Guntis Dude Sprīdītis TSK 13:39:00
15 2021108 Jānis Saliņš Mežmalas / Madona 13:41:00
16 503731 Ivars Pucens Mona OK 13:43:00
 

 

S60 (4) 3,8 km 0 m 14 C
No Chipno Name Club Start  
1   Vacant Vacant 12:02:00
2 520227 Ināra Ģipsle KURMIS OK 12:04:00
3 2006347 Ināra Linde Ozons 12:06:00
4 2008108 Inese Mauliņa Saldus OK 12:08:00
 

 

V60 (6) 5,1 km 0 m 13 C
No Chipno Name Club Start  
1   Vacant Vacant 13:28:00
2 9200482 Pēteris Magone Umurga 13:30:00
3 201917 Māris Lapiņš Azimuts OK 13:32:00
4 1391653 Andris Rudzītis Madonas BJSS/OK Arona 13:34:00
5 2061740 Jānis Linde Ozons 13:36:00
6 1410740 Egils Mauliņš Saldus OK 13:38:00
 

 

S65 (7) 3,8 km 0 m 14 C
No Chipno Name Club Start  
1   Vacant Vacant 12:58:00
2 1302622 Māra Bolšteina Alnis OK-JNSC 13:00:00
3 9200075 Rudīte Šterna Sigulda 13:02:00
4 1407504 Mudīte Alksne Jēkaba aģentūra 13:04:00
5 9200090 Valentīna Lietuviete Sigulda 13:06:00
6 200359 Ilona Vandāna Seniors 13:08:00
7 7000122 Ruta Kukka Kāpa OK 13:10:00
 

 

V65 (11) 3,9 km 0 m 12 C
No Chipno Name Club Start  
1   Vacant Vacant 13:22:00
2 1003106 Ivars Zariņš Gulbenes n BJSS/Pūznis OK 13:24:00
3 305746 Jānis Buls KURMIS OK 13:26:00
4 9200077 Helmuts Lukačovs SILVA 13:28:00
5 2009318 Zigmunds Daščors Sēlijas Mežs OSK 13:30:00
6 1008458 Koit Paasma Lehola 13:32:00
7 886526 Jānis Biezais Azimuts OK- Sm BJSS 13:34:00
8 1330003 Uldis Alksnis Jēkaba aģentūra 13:36:00
9 9093312 Ilmārs Limbēns Sigulda 13:38:00
10 305414 Kārlis Magons Azimuts OK- Sm BJSS 13:40:00
11 7003132 Volli Kukk Kāpa OK 13:42:00
 

 

S70 (3) 2,9 km 0 m 12 C
No Chipno Name Club Start  
1   Vacant Vacant 12:56:00
2 207668 Laimdota Šulte Prizma 12:58:00
3 416219 Maija Jansone Seniors 13:00:00
 

 

V70 (12) 3,8 km 0 m 14 C
No Chipno Name Club Start  
1   Vacant Vacant 13:14:00
2 2074158 Juris Zvirgzds Seniors 13:16:00
3 2005112 Pēteris Novikovs Kāpa OK/Carnikavas nov. 13:18:00
4 2009330 Imants Meldrājs Sēlijas Mežs OSK 13:20:00
5 9200089 Ojārs Lietuvietis Sigulda 13:22:00
6 555033 Guntis Upacers Seniors 13:24:00
7 1301941 Atis Anže Gulbenes n BJSS/Pūznis OK 13:26:00
8 1394816 Anatolijs Štainmillers Azimuts OK- Sm BJSS 13:28:00
9 2049461 Vilis Dubrovskis Seniors 13:30:00
10 2045115 Ansis Ozoliņš Burkānciems OK 13:32:00
11 200815 Kārlis Skrastiņš Saulrīti 13:34:00
12 1398414 Jānis Kalniņš Sēlijas Mežs OSK 13:36:00
 

 

S75 (4) 2,9 km 0 m 12 C
No Chipno Name Club Start  
1   Vacant Vacant 13:04:00
2 2300824 Marga Jēkabsone SILVA 13:06:00
3 201164 Jūlija Zvirgzde Seniors 13:08:00
4 1302646 Velta Zjatkova Alnis OK-JNSC 13:10:00
 

 

V75 (2) 2,9 km 0 m 12 C
No Chipno Name Club Start  
1   Vacant Vacant 13:20:00
2 416196 Andris Kalniņš Seniors 13:22:00
 

 

S80 (2) 2,9 km 0 m 12 C
No Chipno Name Club Start  
1   Vacant Vacant 13:14:00
2 230747 Raisa Mazzariņa Seniors 13:16:00
 

 

V80 (1) 2,9 km 0 m 12 C
No Chipno Name Club Start  
1   Vacant Vacant 13:26:00
 
Pēdējo reizi rediģēts Sestdiena, 07 Aprīlis 2018 00:13

Jaunākās ziņas

Jaunākie tvīti

Laipni gaidīti jau šo sestdien, 29. septembrī. Sīkāka informācija https://t.co/aMi7JOWQuR @lof_lv @orient_lv… https://t.co/Tokp3hz2Up
RT @ziemellatvijalv: Orientēšanās sacensībām “Miķeļdienas 22KP” – īpašs stāsts https://t.co/5mWmbiHO0T
Svētdien beidzas pieteikšanās uz AZIMUTA 3-dienām, nenokavē iespēju izbaudīt burvīgo Brantu meža apvidu. @lof_lv… https://t.co/SEi499V6PH
Follow OK AZIMUTS on Twitter

Rakstu bildes

Garā distance Pasaules čempionātā.

Artūrs Pauliņš iekļūst vidējās distances finālā.

Grundzālietis Artūrs Pauliņš Latvijas izlases sastāvā startēs Pasaules čempionātā Norvēģijā.

Pēc vasaras pārtraukuma turpinās Azimuts.

Ilgvars Caune startē O-Ringen 2019.

Bohemia-2019

Pasaules junioru čempionātu Ilgvars Caune noslēdz ar 11. vietu stafetēs.

Pasaules junioru čempionāts.

Eiropas jauniešu čempionāts orientēšanās sportā

© 1975-2019 SMILTENES OK AZIMUTS. Izstrādāja Zvērēns