Novembris 21, 2018

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Latvijai 100-100 KP Smiltenē rezultāti

By Novembris 03, 2018 450

                                                                                           

                                                                                       Individuālie.

 

          

IS14
(2 / 2)
Points
Time
Behind
Collected Points
Deduction
 
1.
Harriet Koppel
56 p.
1:56:17
+11:49
56
 
2.
Elīza Zeiļuka
34 p.
1:44:28
34
 
IV14
(4 / 4)
Points
Time
Behind
Collected Points
Deduction
 
1.
Uvis Sproģis
53 p.
1:50:24
53
 
2.
Kristers Lārmanis
53 p.
1:50:28
+0:04
53
 
3.
Ansis Rudzītis
43 p.
1:52:47
+2:23
43
 
4.
Markus Grasis
42 p.
1:50:39
+0:15
42
 
IV16
(5 / 5)
Points
Time
Behind
Collected Points
Deduction
 
1.
Jēkabs Ločmelis
81 p.
1:57:07
+24:18
81
 
2.
Austris Kalniņš
75 p.
1:50:24
+17:35
75
 
3.
Normunds Zaharāns
72 p.
1:53:23
+20:34
72
 
4.
Ralfs Zvaingze
65 p.
1:52:14
+19:25
65
 
5.
Ermīns Neilands
45 p.
1:32:49
45
 
IS21A
(4 / 4)
Points
Time
Behind
Collected Points
Deduction
 
1.
Eleri Hirv
100 p.
2:42:18
+44:06
100
 
2.
Maiki Maalberg
55 p.
1:58:12
55
 
3.
Zanda Undīne Ozola
54 p.
2:46:52
+48:40
54
 
4.
Indra Tišanova
40 p.
2:38:39
+40:27
40
 
IV21A
(10 / 10)
Points
Time
Behind
Collected Points
Deduction
 
1.
Ilgvars Caune
100 p.
1:59:15
100
 
2.
Sander Mirme
100 p.
2:19:52
+20:37
100
 
3.
Dāvis Šolmanis
100 p.
2:21:48
+22:33
100
 
4.
Anatolijs Tarāsovs
100 p.
2:32:07
+32:52
100
 
5.
Rubens Pāvils Šulcs
100 p.
2:35:16
+36:01
100
 
6.
Aivis Zetmanis
100 p.
2:42:52
+43:37
100
 
7.
Māris Zeiļuks
97 p.
2:53:36
+54:21
97
 
8.
Ulvis Velps
91 p.
2:44:50
+45:35
91
 
9.
Valerii Prosolkov
86 p.
2:56:53
+57:38
86
 
10.
Ģirts Pakalns
78 p.
2:59:45
+60:30
78
 
IS40
(4 / 4)
Points
Time
Behind
Collected Points
Deduction
 
1.
Dina Zobena
82 p.
2:46:31
+10:47
82
 
2.
Anita Saulīte
72 p.
2:35:44
72
 
3.
Līga Vabulniece
62 p.
2:45:53
+10:09
62
 
4.
Sarmīte Gobiņa
40 p.
2:38:39
+2:55
40
 
IV40
(6 / 6)
Points
Time
Behind
Collected Points
Deduction
 
1.
Toms Veits
100 p.
2:04:42
100
 
2.
Otārs Putrālis
100 p.
2:42:56
+38:14
100
 
3.
Ingus Grasis
99 p.
2:54:09
+49:27
99
 
4.
Mārcis Tīrums
87 p.
2:58:24
+53:42
87
 
5.
Mart Koppel
85 p.
2:26:44
+22:02
85
 
6.
Atis Ģēgeris
72 p.
2:35:44
+31:02
72
 
IS50
(3 / 3)
Points
Time
Behind
Collected Points
Deduction
 
1.
Daiga Krēsliņa
84 p.
2:57:10
+5:00
84
 
2.
Džaneta Suta
70 p.
2:54:24
+2:14
70
 
3.
Anita Augule
30 p.
2:52:10
30
 
IV50
(4 / 4)
Points
Time
Behind
Collected Points
Deduction
 
1.
Pēteris Kokarēvičs
82 p.
2:36:23
+12:08
82
 
2.
Māris Vabulnieks
75 p.
2:24:15
75
 
3.
Valdis Groza
63 p.
2:56:19
+32:04
63
 
4.
Ansis Rudzītis
48 p.
3:09:41
+45:26
58
-10
 
IS60
(1 / 1)
Points
Time
Behind
Collected Points
Deduction
 
1.
Andra Veita
30 p.
2:25:11
30
 
IV60
(5 / 5)
Points
Time
Behind
Collected Points
Deduction
 
1.
Jānis Saliņš
80 p.
2:56:55
+53:31
80
 
2.
Gatis Jansons
68 p.
2:56:29
+53:05
68
 
3.
Andris Kosmačevs
52 p.
2:03:24
52
 
4.
Māris Lapiņš
50 p.
2:16:32
+13:08
50
 
5.
Jānis Augulis
50 p.
2:39:44
+36:20
50
 

 

                                                                                        Komandu rezutāti( tie dalībnieki kas skrēja ar identiem)

 

  

S21A Points Time Over Time Reduction
  1. Izdzīvotājas 91 2:46:02
  Madara Vaļģe 38 2:46:02
  Vilma Alberinga 61 2:46:02
  V21A Points Time Over Time Reduction
  1. ind 100 1:43:07
  Armands Broks 55 1:43:07
  Māris Heinols 45 1:43:08
  2. Lehola 100 2:09:36
  Alar Viitmaa 55 2:09:36
  Raul Viitmaa 48 2:09:37
  3. Divi vienā 98 2:04:52
  Kaspars Abuls 49 2:04:52
  Normunds Prazņicāns 53 2:04:55
  4. Atbrīvojiet Kolumbu 65 2:33:15
  Jānis Augstkalns 49 2:33:15
  Kristaps Rīders 21 1:55:40
  S40 Points Time Over Time Reduction
  1. Smiltene 99 2:48:52
  Antra Ķikute 56 2:48:52
  Elita Šulca 47 2:48:52
  2. Šurpu turpu 94 2:35:23
  Ilze Vaļģe 43 2:35:23
  Maija Gudēna 56 2:32:36
  S50 Points Time Over Time Reduction
  1. Kaimiņi 82 2:43:30
  Māra Ozola 52 2:43:30
  Vilhelmīne Bērzupe 37 2:43:29
  2. Ülle ja Tiina(sast.) 70 2:39:42
  Ülle Raudsepp 37 2:39:42
  Tiina Rillo 35 2:39:38
  3. Tik uz priekšu 65 2:45:02
  Elita Zālīte 65 2:45:02
  Žanete Leimane 65 2:45:01
  V60 Points Time Over Time Reduction
  1. 2xJURI(sast.) 96 2:07:23
  Jüri Rokko 54 2:07:23
  Jüri Merirand 48 2:07:23
  JW Points Time Over Time Reduction
  1. Mums vienalga 42 1:51:08
  Annija Slikšjāne 30 1:51:08
  Anete Anna Strazdiņa 32 1:51:06
  JM Points Time Over Time Reduction
  1. Simpsoni 82 2:08:03
  Ģirts Harkins 31 2:08:03
  Renārs Kļaviņš 53 2:08:02
  2. OK Pūznis NESTEIDZĪGIE 52 2:47:08
  Reinis Aščuks 49 2:47:08
  Valērijs Leons 49 2:46:52
  MIX Points Time Over Time Reduction
  1. B3 100 1:35:49
  Ieva Godiņa 51 1:35:49
  Mārtiņš Godiņš 50 1:19:20
  2. Kopā gandrīz 100 100 1:51:08
  Andris Lapiņš 68 1:51:08
  Dina Kaupe 35 1:38:01
  3. Tā ir 100 1:54:13
  Guntars Cīrulis 56 1:54:13
  Vita Cīrule 52 1:54:04
  4. OK Võru 100 2:01:20
  Marika Jäädmaa 46 2:01:20
  Tõnu Jäädmaa 55 1:58:12
  5. Susliki brīvsolī 100 2:53:54
  Vita Skuja 50 2:53:54
  Jānis Dreimanis 52 2:05:42
  6. Būdaskalns 99 2:07:17
  Gunta Dudele 51 2:07:17
  Aigars Dudelis 50 2:08:05
  7. Otepää SK 91 2:43:52
  Liivi Parik 49 2:43:52
  Anti Parik 50 2:13:03
  8. Divatā 79 2:15:14
  Sanita Vilciņa 36 2:15:14
  Sarmis Āboliņš 44 2:15:15
  9. Divi tilti 78 2:22:57
  Sixten Sild 50 2:22:57
  Sarmite Sild 30 2:21:42
  10. Pazudušie 73 2:22:08
  Santa Rīdere 24 2:22:08
  Jānis Zaļkalns 50 2:24:56
  11. Meža fani 52 1:55:35
  Baiba Medne 45 1:55:35
  Raivis Ošiņš 44 1:55:35
  12. Kolēģi 35 2:53:23
  Artūrs Greizis 31 2:53:23
  Olga Klimanova 33 2:53:23
  ĢIMENE Points Time Over Time Reduction
  1. Trīsstabiņu ceļš 100 2:08:44
 

Māris Stabiņš

Anete Stabiņa

42

2:08:44

 

  Zanda Stabiņa 59 2:03:46
  2. Knapie 100 2:09:14
  Mārtiņš Dravants 56 2:09:14
  Niklāvs Dravants 52 2:09:14
  3. Bormaņi 100 2:31:35
  Inga Bormane 24 2:31:35
  Jānis Bormanis 77 2:31:35
  4. Harkinu ģimene var 79 2:48:29
 

Dzintars Harkins

Karīna Harkina

51 2:48:29
 

Ilva Harkina

Artis Harkins

29 2:48:30
  5. Ločmeļu ģimene 50 2:33:43
  Inguss Ločmelis 33 2:33:43
 

Zita Zālīte

Emīls Ločmelis

18 1:34:24
  6. Klusie ūdeņi 41 2:45:10
  Alvils Dūdiņš 15 2:45:10
  Madara Dūdiņa 28 2:45:11
  7. Knapās 39 2:20:21
  Ineta Bārdiņa 39 2:20:21
  Emīlija Dravante 32 2:20:17
  8. Grundzāles Morīši 28 1:32:11
  Dainis Morītis 14 1:32:11
 

Marta Morīte

Krista Morīte

15 1:32:14
  9. OK Pūznis LUĪZE un MAIJA 27 2:49:45
  Luīze Paikena 27 2:49:45
  Maija Suntaža 27 2:49:51
  JMIX Points Time Over Time Reduction
  1. OK Pūznis STEIDZĪGIE 52 2:18:45
  Renārs Vagulis 52 2:18:45
  Madara Bērziņa 52 2:18:47
  2. Grundzāle 49 2:00:56
  Kitija Abula 30 2:00:56
 

Dainārs Bušs

Elīna Bačka

21 2:00:57
  3. OK Pūznis KNĪPAS un KNAUĶI 40 ?
  Valters Tišanovs 40 2:38:25
Pēdējo reizi rediģēts Trešdiena, 07 Novembris 2018 21:06

Jaunākās ziņas

Azimuta vējjaka

Azimuta vējjaka

Nov 08, 2018 Rate: 0.00

Latvijai 100  -100 KP Smiltenē.

Latvijai 100 -100 KP Smiltenē.

Nov 07, 2018 Rate: 0.00

Jaunākie tvīti

Laipni gaidīti jau šo sestdien, 29. septembrī. Sīkāka informācija https://t.co/aMi7JOWQuR @lof_lv @orient_lv… https://t.co/Tokp3hz2Up
RT @ziemellatvijalv: Orientēšanās sacensībām “Miķeļdienas 22KP” – īpašs stāsts https://t.co/5mWmbiHO0T
Svētdien beidzas pieteikšanās uz AZIMUTA 3-dienām, nenokavē iespēju izbaudīt burvīgo Brantu meža apvidu. @lof_lv… https://t.co/SEi499V6PH
Follow OK AZIMUTS on Twitter

Rakstu bildes

Azimuta vējjaka

Latvijai 100  -100 KP Smiltenē.

Latvijai 100-100 KP Smiltenē rezultāti

Mainīta LV 100-100 KP  sacensību centra vieta - Smiltenes vidusskola, Dakteru iela 27.

2018.gada vasaras sezonas noslēguma pasākums Grundzāles pagasta Purgaiļos 3.11.2018. (papildināts ar info par apavu izlozi)

Matīss Slikšjānis gūst divus panākumus krosā.

Baltijas Junioru kauss

LV-100-100KP medaļa

Sēru vēsts

© 1975-2018 SMILTENES OK AZIMUTS. Izstrādāja Zvērēns