Augusts 20, 2019

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Pasaules čempionāts orientēšanās sportā 2013

By Jūlijs 10, 2013 7969

Pasaules Čempionātā orientēšanās sportā, kas šonedēļ notiek Somijā, šovakar tika aizvadīts sprinta fināls. Tam kvalificējušies bija trīs Latvijas izlases sportisti. Artūrs Pauliņš ieņēma 36.vietu un Mārtiņš Sirmais sekoja 38.vietā. Laura Vīķe izcīnīja 37.vietu. Artūrs Pauliņš čempionam 3,9km garā distancē zaudēja 1:48 un ierindojās 36.vietā. Mārtiņš Sirmais sasniedza 38.vietu, uzvarētājam zaudējot 1:59. Tas ir viņa līdz šim labākais starts Pieaugušo konkurencē Pasaules čempionātos, jo pirmo reizi viņš kvalificējās A finālam.

Artūra komentāri:

  • pēc kvalifikācijas: Artūrs Pauliņš: "Pirmos punktus iesāku mierīgi, tad jau spēju paātrināties, bet divas 10 sekunžu kļūdas bija. Bet nu virziens un ātrums...ceru, ka finālā būs labāk. Kādās trīs vietās bija jāskrien caur vienu un to pašu vietu, šīs zināšanas varēju labāk izmantot, tur skriet ātrāk. Pieskrēju pie cita pēdējā punkta, pāris sekundes tur ļoti muļķīgi zaudēju."
  • Pēc fināla: Artūrs Pauliņš: "Labākos variantus daudzviet neieraudzīju, domāju, ka diezgan daudz zaudēju uz to. Nebija asuma, bet labāk kā kvalifikācijā jutos. Fiziski esmu labi sagatavojies, bet sākumā jau neuzķēru labu ritmu un tas atmaksājās. Bija grūti kartē ieraudzīt, kur būs sēta, distancē bija daudz "slazdu". Līdz šim nekad nebiju ticis finālā, gadu gaitā meistarība un forma ir augusi, un tā arī likās, ka iekļūt finālā nebūs problēma, bet tajā biju cerējis uz ko augstāku, ja ne desmitnieku, tad divdesmitnieku noteikti."
Sacensību fotomirkļi:
http://www.okazimuts.lv/index.php/bildes-galerija/view-album/
Pēdējo reizi rediģēts Trešdiena, 10 Jūlijs 2013 12:48

Skatītākās ziņas

Jaunākās ziņas

Jaunākie tvīti

Laipni gaidīti jau šo sestdien, 29. septembrī. Sīkāka informācija https://t.co/aMi7JOWQuR @lof_lv @orient_lv… https://t.co/Tokp3hz2Up
RT @ziemellatvijalv: Orientēšanās sacensībām “Miķeļdienas 22KP” – īpašs stāsts https://t.co/5mWmbiHO0T
Svētdien beidzas pieteikšanās uz AZIMUTA 3-dienām, nenokavē iespēju izbaudīt burvīgo Brantu meža apvidu. @lof_lv… https://t.co/SEi499V6PH
Follow OK AZIMUTS on Twitter

Rakstu bildes

Garā distance Pasaules čempionātā.

Artūrs Pauliņš iekļūst vidējās distances finālā.

Grundzālietis Artūrs Pauliņš Latvijas izlases sastāvā startēs Pasaules čempionātā Norvēģijā.

Pēc vasaras pārtraukuma turpinās Azimuts.

Ilgvars Caune startē O-Ringen 2019.

Bohemia-2019

Pasaules junioru čempionātu Ilgvars Caune noslēdz ar 11. vietu stafetēs.

Pasaules junioru čempionāts.

Eiropas jauniešu čempionāts orientēšanās sportā

© 1975-2019 SMILTENES OK AZIMUTS. Izstrādāja Zvērēns