Augusts 17, 2018

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Rīgas kausi

By Aprīlis 16, 2018 239

Smiltenes BJSS audzēkņi Kitija Abula , Agnese Jaunmuktāne un Matīss Slikšjānis izcīna uzvaras Rīgas kauos.

14.un 15. aprīlī Jaunciemā norisinājās vienas no dalībnieku skaita ziņā apjomīgākajām orientēšanās sacensībām Latvijā - "Rīgas kausi".

"Rīgas kausi" bija otrais Latvijas kausa posms šosezon un pulcēja 850 dalībniekus no 15 valstīm. Gan sestdien, gan svētdien norisinājās sacensības vidējā distancē, uzvarētājus nosakot divu dienu kopvērtējumā, taču elites grupās svētdien dalībnieki startēja iedzīšanā (handikapa starts) atbilstoši pirmās dienas rezultātiem.

Sacensību organizēšanai izvēlēts pārsvarā parkveida priežu mežs ar priežu jaunaudzēm un detalizētu kāpu reljefu, kur skrienamība bija no teicamas līdz vidējai. Vairākās priežu jaunaudzēs skriešana sakarā ar ar veiktajiem atēnošanas darbiem bija apgrūtināta.

Kā ierasts, spraigas cīņas par godalgotām vietām norisinājās elites grupās. Vīru konkurencē cīņa par uzvaru norisinājās starp 32 sportistiem.

Sacensības rīkoja BJC “IK Auseklis” un biedrība SAA „Magnēts” sadarbībā ar Latvijas Orientēšanās federāciju. Rīgas kausi norisinājās Rīgas orientēšanās nedēļas ietvaros.

Sacensību pirmajā dienā vīriešu Elites grupā panākums Azimuts OK-Sm BJSS sportistam Artjomam Rekuņenko. Viņam izdevās distanci veikt ar labāko rezultātu , par vienu sekundi pārspējot Igaunijas sportistu ar latviešu asinīm Timo Sildu.

Iedzīšanā gan Artjomam tik labi neveicās un viņš finišēja 4. vietā balvā par savu veikumu saņemot čeku par 150 Euro.

Otrajā spēcīgākajā sieviešu grupā W21A pie uzvaras tika Smiltenes BJSS trenere Liene Brūvele.

Veiksmīgs starts arī viņas trenētajām meitenēm W-14 grupā (32 dalībnieces) . Pirmajā vietā Agnese Jaunmuktāne un otrajā vietā Madara Celma. Tikai nedaudz no viņām atpalika finišējot piektajā vietā Anda Jaunmuktāne.

Rīgas kausu zelta medaļas izcīnīja  Matīss Slikšjānis M-20 grupā(13 dalībnieki) un Kitija Abula W-10 grupā (19 dalībnieces). Sudrabs Agnijai Caunei grupā W-18 (20 dalībnieces). Viņa piekāpās Krievijas sportistei  Elizavetai Botovai.

Panākumus Rīgas kausos guva Godiņu ģimene. Otrajā vietā grupā W-40 Ieva Godiņa un trešajā vietā grupā M-40 Mārtiņš Godiņš.  Ieva šajās sacensībās piedzīvoja ko  nebijušu. Viņa skrienot detonēja mācību mīnu. Troksnis bija pamatīgs. Tajā brīdī Ieva no sprādziena vietas, kā viņa pati stāstīja ,atradās 5 metru attālumā.

Olimpiskajā sešiniekā no OK Azimuts sportistiem vēl finišēja izcīnot piektās vietas Otārs Putrālis M-45. (49 dalībnieki) , Jānis Nulle M-50 (19 dalībnieki) un   W21B grupā  Viktorija Brjuniņa.

Augstajā ceturtajā vietā vīriešu otrajā spēcīgākajā grupā M21A grupā Artūrs Gulbis.

Fotogrāfu Valda Paegļa un Vijas Šilteres foto izlase ar OK Azimuts sportistiem: http://foto.inbox.lv/stabinens/Rigas-kausi

Pēdējo reizi rediģēts Otrdiena, 17 Aprīlis 2018 12:11

Jaunākās ziņas

Baskāju rogainings

Baskāju rogainings

Jūl 16, 2018 Rate: 0.00

Azimutam šogad sudraba Kāpa

Azimutam šogad sudraba Kāpa

Jūl 03, 2018 Rate: 0.00

Jaunākie tvīti

Svētdien beidzas pieteikšanās uz AZIMUTA 3-dienām, nenokavē iespēju izbaudīt burvīgo Brantu meža apvidu. @lof_lv… https://t.co/SEi499V6PH
Jau rīt, 28.01 AZIMUTA Ziemas 10. kārta pie bijušās Smiltenes ģimnāzijas. Starta laiks no 12:00 - 14:00. Tiekamies… https://t.co/SFkfXQfd5l
Iespējams pasūtīt jaunās @OKAZIMUTS vestes un kreklus. Uzlaikot iespējams AZIMUTĀ, pieteikties pie @Dziva_legenda v… https://t.co/3b02v6wN5V
Follow OK AZIMUTS on Twitter

Rakstu bildes

Baskāju rogainings

Iespēja iegādāties orientēšanās sporta inventāru no Igaunijas

Azimutam šogad sudraba Kāpa

Agnija Caune Eiropas Jauniešu čempionāta garajā distancē izcīna 9. vietu.

LSVS 55. Sporta spēles un Cobras Cup

Azimuta 3-dienas

Azimuta vasara

Latvijas pašvaldību sporta veterānu – senioru 55. Sporta spēles orientēšanās sportā  22. jūnijā

Latvijas čempionāts sprinta stafetēs

© 1975-2018 SMILTENES OK AZIMUTS. Izstrādāja Zvērēns