Augusts 20, 2019

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

INFO par LK Jaunatnes apbalvošanas pasākumu Smiltenē 14.novembrī

By Novembris 12, 2015 5735

INFO par  LK Jaunatnes apbalvošanas pasākumu Smiltenē 14.novembrī.

Reģistrējoties no pulkst 12.00 saņemam leģendas. 12.40. Visi dalībnieki jau ir devušies starta virzienā.

Uz startu izvēles distancē no Smiltenes BJSS  jādodas nedaudz mazāk par kilometru DA virzienā pa galveno ceļu līdz Statoilam, tad pa labi mežā Zaķu ielā

Starts kopējs visām distancēm vienlaicīgi 13.00. Līdz tam brīdim jānotīra identi. Kartes starta brīdī.  KP var arī savienot  pēc starta-pēc pašu izvēles. Ja to vēlēsies darīt pašiem jābūt rakstāmajam līdzi.

Kartes mērogs 1: 7500

Piedāvāsim trīs distances: Dabā izvietoti 25 KP.

  1. S-12 ,V-12 , S-14                 14KP  un aptuveni 2,5km
  2. V-14 ,S-16 ,S-18   1             19KP un aptuveni  4,0 km
  3. S-20 , V-16 , V-18 , V-20      24 KP un  5,5 km

Atļauts skriet arī citu distanci.

Pieaugušie paši izvēlas kuru distanci skriet.  Kontrollaiks 80 min.

Netālu no starta atradīsies vieta arī auto novietošanai.

SI nolasīšana sporta skolā. Skrienamie apavi jānovelk priekštelpā.

 

Tiekamies Smiltenē!

                                                              Dalībnieku saraksts

 

S-12

 

idents

 

1.

Aiga Irbe Blūma

Auseklis

9200246

 

2.

Dina Palsa

Meridiāns

2012394

 

3.

Tīna Spektore

Auseklis

1406540

 

 

Laine Odziļeviča

Sēlijas mežs

 

 

4

Anete Anna Starzdiņa

Azimuts

2006307

 

5

Liene Mālniece

ZVOC

2063953

 

 

 

 

 

 

 

V-12

 

 

 

6

Matīss Saulīte

Auseklis

9100009

 

7

Austris Kalniņš

Alūksne

2077170

 

8

Jēkabs Ločmelis

ZVOC

2063958

 

 

Uģis Beķeris

Arona

nebūs

 

 

Mārcis Jansons

Meridiāns

 

 

9

Normunds Zaharāns

Pūznis

1395650

 

10

Emīls Saulīte

Auseklis

2073763

 

11

Kristers Lārmanis

Gaujiena

2077165

 

12

Uvis Sproģis

Gaujiena

2077169

 

13

Renārs Kļaviņš

Azimuts

2006310

 

 

S-14

 

 

 

14

Anna Emīlija Suta

ZVOC

9200794

 

15

Aija Denija Trēziņa

ZVOC

92603976

 

 

Agnija Caune

Azimuts

neskries

 

16

Kristīne Brunere

Meridiāns

2012431

 

17

Kristīne Berķe

Auseklis

7110102

 

18

Emīlija Anna Staģe

Auseklis

7888000

 

19

Madara Vaļge

ZVOC

1399913

 

 

 

 

 

 

 

V-14

 

 

 

20

Rihards Gailis

Auseklis

2021101

 

21

Pauls Alberings

ZVOC

7800300

 

22

Dāvis Šolmanis

Auseklis

2021206

 

23

Māris Heinols

ZVOC

2063955

 

 

Emīls Zērnis

Saldus

 

 

 

Ralfs Jānis Eižvertiņš

Alnis

nebūs

 

 

 

 

 

 

 

S-16

 

 

 

24

Vilma Alberinga

ZVOC

7800200

 

 

Magda Cigle

A2

neskries

 

25

Laura Elīza Lapiņa

Auseklis

7201414

 

 

Elīza Ozola

Auseklis

 

 

 

Signe Sirmā

Alnis

nebūs

 

 

Arta Renāte Rulle

ZVOC

nebūs

 

26

Sintija Ozola

ZVOC

9200824

 

27

Paula Līga Alksne

 

2005304

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V-16

 

 

 

28

Ilgvars Caune

Azimuts

7203959

 

29

Fricis Spektors

Auseklis

9200490

 

 

Niks Pļaviņš

Arona

nebūs

 

 

Rihards Krūmiņš

Alnis

nebūs

 

30

Renārs Kokorēvičš

Pūznis

1395651

 

31

Kristaps Bruners

Meridiāns

2012435

 

32

Matīss Leitlands

ZVOC

2063986

 

33

Andris Sarksņa

Ogre

1392099

 

34

Jānis Valpuski

Ogre

1399849

 

35

Pauls Johansons

Auseklis

1006180

 

 

S-18

 

 

 

 

Anna Freimane

Auseklis

 

 

 

Elizabete Blūmentāle

Ozons

 

 

 

Ieva Ivbule

Sēlijas mežs

 

 

 

Elīza Katlapa

Meridiāns

 

 

 

Elza Gulbe

Auseklis

 

 

36

Laura Savicka

Azimuts

 1394777

 

 

 

 

 

 

 

V-18

 

 

 

37

Uldis Upītis

Kāpa

9200070

 

 

Edgars Ustinovs

Ogre

 

 

38

Endijs Titomers

Alnis

1302614

 

39

Matīss Slikšjānis

Azimuts

2018833

 

40

Valters Reneslācis

Ogre

1399844

 

 

Haralds Ulmanis

Auseklis

 

 

41

Edgars Indrāns

Kāpa

9005149

 

 

 

 

 

 

 

S-20

 

 

 

42

Laura Leiboma

Kāpa

2021237

 

43

Kendija Aparjode

Kāpa

1007367

 

 

Ilvija Jakāne

Auseklis

 

 

 

 

 

 

 

 

V-20

 

 

 

 

Alvis Reinsons

Auseklis

 2006255

 

 

Valts Ulmanis

Auseklis

 

 

 

Jēkabs Knēts

Meridiāns

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pieaugušie un treneri

 

 

 

44

 Kārlis Magons

Azimuts

 

 

45

Guntis Upacers

Seniors

 

 

46

Aldis Sarksņa

Ogre

 

 

47

Aigars Savickis

Azimuts

 

 

48

Tamāra Kosmačeva

Kāpa

503716

 

 

 

 

 

 

Pēdējo reizi rediģēts Ceturtdiena, 12 Novembris 2015 22:59

Skatītākās ziņas

Jaunākās ziņas

Jaunākie tvīti

Laipni gaidīti jau šo sestdien, 29. septembrī. Sīkāka informācija https://t.co/aMi7JOWQuR @lof_lv @orient_lv… https://t.co/Tokp3hz2Up
RT @ziemellatvijalv: Orientēšanās sacensībām “Miķeļdienas 22KP” – īpašs stāsts https://t.co/5mWmbiHO0T
Svētdien beidzas pieteikšanās uz AZIMUTA 3-dienām, nenokavē iespēju izbaudīt burvīgo Brantu meža apvidu. @lof_lv… https://t.co/SEi499V6PH
Follow OK AZIMUTS on Twitter

Rakstu bildes

Garā distance Pasaules čempionātā.

Artūrs Pauliņš iekļūst vidējās distances finālā.

Grundzālietis Artūrs Pauliņš Latvijas izlases sastāvā startēs Pasaules čempionātā Norvēģijā.

Pēc vasaras pārtraukuma turpinās Azimuts.

Ilgvars Caune startē O-Ringen 2019.

Bohemia-2019

Pasaules junioru čempionātu Ilgvars Caune noslēdz ar 11. vietu stafetēs.

Pasaules junioru čempionāts.

Eiropas jauniešu čempionāts orientēšanās sportā

© 1975-2019 SMILTENES OK AZIMUTS. Izstrādāja Zvērēns